Hvězda Rizzoli & Isles po rozvodu randí, ale na Tinderu ji nečekejte!

Krásná Angie Harmon, jež představuje v seriálu Rizzoli & Isles Jane Rizzoliovou, je po rozvodu stále sama. To ale neznamená, že by se stala jen matkou na celý úvazek.

Co uvidíte ve čtvrtečních Rizzoli & Isles?

Předposlední den pracovního týdne vždy patří vyšetřování dvou nejlepších kamarádek. Rizzoli & Isles vás rozhodně nezklamou ani teď.

Vražda dívky, která je nalezena udušená na posteli ve svém bytě v Bostonu, připomíná jinou, která se před časem udála v Plymouthu. Tamní státní zástupce odsoudil vraha a poslal ho do vězení. Nyní se ale sám stává podezřelým…

Podívejte se na další dílší díl Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně ve 20.15 na Prima LOVE.

Angie Harmon po rozvodu znovu randí

Čtyřiačtyřicetiletá herečka a matka tří dcer se rozhodla po rozvodu, který se udál už v roce 2014, znovu najít lásku. Aktivně ji nejspíš hledat zatím ještě nebude, ale prý je novému vztahu s okouzlujícím mužem zcela otevřená.

Rozhodně ji ale jako fanoušci nemusíte hledat na všech slavných online seznamkách, na to už je Angie Harmon prý trochu stará. "Potřebuji si s tím mužem sednout už během první konverzace, rozhodně mě neužije na nějaké schůzky naslepo," tvrdí herečka.

Angie Harmon každopádně do starého železa nepatří ani omylem, ačkoliv single matkám dá většinou o něco větší práci najít slibného partnera než single otcům. Angie nedávno oslavila narozeniny a na Instagramu se pochlubila postavou modelky, kterou dělala ještě před herectvím. S tak dokonalým zevnějškem nejspíše problém najít partnera nebude.

Snad se herečka vyvaruje chyby, kterou udělala před lety kvůli svému profesnínímu životu. Rozvod a rozpad vztahu mezi herečkou a bývalým NHL hráčem nastal ve chvíli, kdy se Angie rozhodla hrát v L.A. Jane Rizzoli, ale vychovávat děti v jiném státě.

VÍCE SE O ROZVODU ANGIE HARMON Z RIZZOLI & ISLES DOZVÍTE NA PRIMA LOVE

Sledujte Rizzoli & Isles na Prima LOVE každý čtvrtek ve 20.15!

JAK SI ANGIE HARMON PO ROZVODU ZAŘIZUJE NOVÝ DŮM? BAREV SE ROZHODNĚ NEBOJÍ. PODÍVEJTE SE NA PRIMA LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.