Hvězda Rizzoli a Isles se ukázala se svou slavnou tchýní

Sasha Alexander z Rizzoli a Isles si úplnou náhodou vzala syna nejkrásnější ženy na světě. Sofie Loren je prý nejlepší tchýní pod sluncem.

Co budou ve čtvrtek řešit Rizzoli a Isles?

Smrt šestnáctileté dívky, která je nalezena na odlehlém místě v kleci, zasáhne celý policejní tým. Mauře se přihlásí bývalý spolužák. Něco ví, ale zdráhá se to prozradit...

Jak to všechno dopadne, uvidíte samozřejmě ve čtvrtek na Prima LOVE ve 20.15!

Sasha Alexander a tchýně Sofie Loren

O tom, že si herečka Rizzoli a Isles před deseti lety vzala za muže Itala jsme vás už informovali. Stejně jako o tom, že její tchýní je hvězdná italská herečka Sofie Loren, která ve svých letech vypadá lépe než většina žen o polovinu mladších.

Sasha Alexander se s manželem Eduordem potkala už na konci devadesátých let, kdy studovali v jižní Kalifornii filmovou školu. V tu dobu byli pouze přáteli. Pověstná jiskra přeskočila až o pár let později, kdy se herečka s producentem potkali znovu. Psal se rok 2004, už v roce 2006 porodila Sasha Alexander dceru. Ta se jmenuje i podle své slavné babičky Lucie Sofia Ponti. 11. srpna roku 2007 si Sasha se svým italským snoubencem řekli ano ve švýcarské Ženevě. Manželé spolu mají dvě děti a letos v srpnu společně oslavili deset let spokojeného manželství.

MANŽELSTVÍ SASHY ALEXANDER SE VYDAŘILO, NAROZDÍL OD JEJÍ KOLEGYNĚ Z RIZZOLI A ISLES

Sasha Alexander má se svou tchýní perfektní vztah. Sofii Loren totiž obdivuje nejen jako krásnou ženu a talentovanou herečku, ale také jako úspěšnou matku. A teď svou tchýní, která letos oslavila třiaosmdesát let, konečně ukázala na svém Instagramu i světu!

SASHA ALEXANDER VYSEKLA SOFII LOREN POKLONU.

Sledujte Sashu Alexander v seriálu Rizzoli a Isles na Prima LOVE ve čtvrtek ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky Sofie Loren

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.