Hvězda Rizzoli & Isles slaví deset let manželství se synem Sofie Loren

Sasha Alexander slaví letos deset let manželství se svým mužem s velkým M. Jak se ti dva vlastně dali dohromady? A jak se vyvíjel jejich vztah? Máme pro vás zajímavé odpovědi.

Na začátku bylo přátelství

Sasha Alexander už patří k ženám středního věku, ačkoliv na to rozhodně nevypadá. Užívá si módy a s její dokonalou postavou si může leccos dovolit. Právě radost ze života je podle ní jeden z důvodů, proč má pořád kvalitní vztah se svým partnerem, který se jmenuje Edoardo Ponti. Edoardo je filmový producent a také syn italské filmové legendy Sofie Loren. Jeho kořeny tedy nikoho nemohly nechat na omylu, že si jednou před svatební oltář přivede herečku.

A možná jim to klape i proto, že Sasha Alexander má srbské kořeny, ačkoliv je to oficiálně Američanka. A společně s Edoardem vychovává dvě děti. Jak jejich vztah začal?

Ti dva se potkali už na konci devadesátých let, kdy studovali v jižní Kalifornii filmovou školu. V tu dobu byli pouze přáteli. Pověstná jiska přeskočila až o pár let později, kdy se herečka s producentem potkali znovu. Psal se rok 2004, už v roce 2006 porodila Sasha Alexander dceru. Ta se jmenuje i podle své slavné babičky Lucie Sofia Ponti.

Manželství na sebe nenechalo dlouho čekat

11. srpna roku 2007 si Sasha se svým italským snoubencem řekli ano ve švýcarské Ženevě. Důkaz toho, že manželství byl dobrý krok do společné budoucnosti potvrdilo i narození syna v roce 2010. Pyšní rodiče dali jméno malému chlapečkovi Leonardo Fortunato Ponti. Itálie zkrátka vládne celou rodinou Sashy Alexander.

Sasha svého manžela neustále ukazuje i na sociálních sítích. Ti dva spolu tráví společný čas nejen v rámci rodiny, ale často se potkají i u filmových projektů.

Její kolegyně z Rizzoli & Isles štěstí neměla, rozvádí se

Její herecká kolegyne Angie Harmon bohužel manželství na dálku nezvládla. Přestěhovala svého manžela společně s dětmi do Jižní Karolíny, jelikož chtěla, aby její děti vyrůstaly v normálním prostředí, ne v Los Angeles, kde každý týden natáčela zmiňovaný seriál. Manželství s bývalým hokejistou NHL však nevydrželo. V roce 2014 se Angie Harmon rozvedla.

Jak si zařizuje nový dům po rozvodu hvězda Rizzoli & Isles? Přečtěte si to na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.