Hvězda Rizzoli & Isles slaví deset let manželství se synem Sofie Loren

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V (6) - upoutávka

Sasha Alexander slaví letos deset let manželství se svým mužem s velkým M. Jak se ti dva vlastně dali dohromady? A jak se vyvíjel jejich vztah? Máme pro vás zajímavé odpovědi.

Na začátku bylo přátelství

Sasha Alexander už patří k ženám středního věku, ačkoliv na to rozhodně nevypadá. Užívá si módy a s její dokonalou postavou si může leccos dovolit. Právě radost ze života je podle ní jeden z důvodů, proč má pořád kvalitní vztah se svým partnerem, který se jmenuje Edoardo Ponti. Edoardo je filmový producent a také syn italské filmové legendy Sofie Loren. Jeho kořeny tedy nikoho nemohly nechat na omylu, že si jednou před svatební oltář přivede herečku.

A možná jim to klape i proto, že Sasha Alexander má srbské kořeny, ačkoliv je to oficiálně Američanka. A společně s Edoardem vychovává dvě děti. Jak jejich vztah začal?

Ti dva se potkali už na konci devadesátých let, kdy studovali v jižní Kalifornii filmovou školu. V tu dobu byli pouze přáteli. Pověstná jiska přeskočila až o pár let později, kdy se herečka s producentem potkali znovu. Psal se rok 2004, už v roce 2006 porodila Sasha Alexander dceru. Ta se jmenuje i podle své slavné babičky Lucie Sofia Ponti.

Manželství na sebe nenechalo dlouho čekat

11. srpna roku 2007 si Sasha se svým italským snoubencem řekli ano ve švýcarské Ženevě. Důkaz toho, že manželství byl dobrý krok do společné budoucnosti potvrdilo i narození syna v roce 2010. Pyšní rodiče dali jméno malému chlapečkovi Leonardo Fortunato Ponti. Itálie zkrátka vládne celou rodinou Sashy Alexander.

Sasha svého manžela neustále ukazuje i na sociálních sítích. Ti dva spolu tráví společný čas nejen v rámci rodiny, ale často se potkají i u filmových projektů.

Její kolegyně z Rizzoli & Isles štěstí neměla, rozvádí se

Její herecká kolegyne Angie Harmon bohužel manželství na dálku nezvládla. Přestěhovala svého manžela společně s dětmi do Jižní Karolíny, jelikož chtěla, aby její děti vyrůstaly v normálním prostředí, ne v Los Angeles, kde každý týden natáčela zmiňovaný seriál. Manželství s bývalým hokejistou NHL však nevydrželo. V roce 2014 se Angie Harmon rozvedla.

Jak si zařizuje nový dům po rozvodu hvězda Rizzoli & Isles? Přečtěte si to na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.