I představitel Sherlocka Holmese bydlí u své kočky!

I muži umějí být milovníci koček a Johnny Lee Miller se za to rozhodně nestydí. Toho můžete vídat jako Sherlocka Holmese z New Yorku. Kolega Lucy Liu se na svém Instagramu čas od času pochlubí svým kocourem.

Co uvidíte ve středečním dílu Sherlocka Holmese?

Každou středu na vás na Prima LOVE čeká Sherlock Holmes: Jak prosté. Co uvidíte během středečního večera?

Sherlock a Joan vyšetřují vraždu, při které byla oběť zavražděna ve stylu připomínajícím zločiny dávno uvězněného sériového vraha…

Více uvidíte už ve středu na Prima LOVE ve 20.15

Sherlock Holmes a kočky

Johnny Lee Miller je opravdu muž mnoha podob. Kromě toho, že už je od mládím hercem a jeho kariéru mu nastartovala role SickBoye v Trainspottingu, kterou letos po 20 letech zdárně zopakoval v pokračování, je také otcem a manželem. Manželem dokonce podruhé v životě, jeho první ženou byla totiž jedna z nejkrásnějších žen na světě, Angelina Jolie, s kterou se potkal během práce na filmu Hackeři. Ačkoliv manželství s Angelinou Jolie dlouho nevydrželo, Johnny Lee Miller hrdě přiznává, že jsou po manželské eskapádě stále dobrými přáteli a udržují spolu kontakt.

Johnny Lee Miller má však už svou ženu života vybranou, je to anglická herečka a také bývalá modelka Michele Hicks, s kterou společně vychovávají syna. Johnny se často na svém Instagramu chlubí svým životem nejen na place Sherlocka Holmese: Jak prosté, ale rozhodně se nezdráhá ukazovat svým fanouškům i něco ze svého osobního života.

JOHNNY LEE MILLER JE KROMĚ HERECTVÍ NADŠENÝM BOJOVNÍKEM A VYHRÁVÁ ZLATÉ MEDAILE

Takže jeho rodinu už dobře známe, a to dokonce i toho jejího chlupatého člena. Mladého černobílého kocourka si rodina pořídila před rokem a půl a představitel Sherlocka podle jednotlivých postů (a hlavně komentářů) kočkám zcela propadl.

A jak je na tom seriálový Sherlock Holmes s kočkami? Sherlock se v rámci jednoho případu musel dokonce dostat do kočičí kavárny. Ve čtvrté řadě v deváté epizodě totiž řěší případ zavražděného muže, jedním ze svědků je IT specialistka, kterou sleduje až do kočičí kavárny. Tam se potkává i s kočkami.

PROČ ROK 2016 PATŘIL SHERLOCKOVI HOLMESOVI? VÍCE NA PRIMA LOVE

Sledujte na Prima LOVE Sherlocka Holmese ve 20.15 už tuto středu!

Sdílejte článek
Štítky kočky

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.