Seriály a filmy

2. prosince 2017 12:00

Ivanka Trumpová v Indii zářila, kritici to však opět neocenili

Zatímco se první dáma Spojených států Melanie Trumpová chystá na svátky vánoční v Bílém domě, její nevlastní dcera je zaneprázdněna vládními záležitostmi. Šestatřicetiletá dcera a pravá ruka prezidenta USA totiž předsedá americké delegaci na summitu podnikatelů v Indii. Pozornost médií si zasloužily především Ivančiny outfity, než její schopnosti.

Ivanka Trumpová dostala pozvání od indického premiéra Naréndra Módího, který poctil svou návštěvou USA letos v červnu. Není to náhodou, dříve se Ivanka angažovala v byznysu a dnes jí nečiní sebemenší problémy orientovat se v ekonomických záležitostech. Zájem médií však přitáhla nejen svou bravurní znalostí ekonomického dění světa, především se hovořilo o jejích zářivých outfitech, kterých si do Indie první dcera USA přivezla spoustu.

První den se předvedla ve vyšívaném žaketu Tory Burch, který velmi záhy vyměnila za zelené šaty Erdem (kolem 75 tisíc korun). U večeře, která se pořádala na Ivančinu počest, se hlavní aktérka objevila v další róbě, nyní modré se zlatými vyšívanými květinami, rovněž od Tory Burch. Druhý den padla její volba na červené šaty britského módního návrháře s indickými kořeny Saloniho Lodha, opět s květovaným vzorem. Jedním z jejích dalších outfitů byly lehké bílé květované šaty. Kráska je předvedla na procházce po starověké indické pevnosti Golkonda, která leží nedaleko od Hajdarábádu.

It is an honor to be in India with Prime Minister Modi to co-host the Global Entrepreneurship Summit. Co-hosting #GES2017 is a symbol of the strong friendship between our two peoples, and the growing economic and security partnership between our two nations. Together, we will continue to promote entrepreneurship and innovation in our respective countries and across the globe.

Příspěvek sdílený Ivanka Trump (@ivankatrump), Lis 28, 2017 v 7:58 PST

Tour of Golkonda Fort with members of the US delegation prior to departing Hyderabad. The perfect end to a remarkable visit. #GES2017

Příspěvek sdílený Ivanka Trump (@ivankatrump), Lis 29, 2017 v 8:35 PST

Každý look prezidentovy dcery byl precizně promyšlen včetně účesu, doplňků a obuvi. Ovšem módní kritici, jak místní, tak američtí nadšeni nebyli. V první řadě, mnohým se nelíbilo, že Ivanka si vzala šaty indického návrháře jen jednou. Měla je prý nosti častěji, aby tím uctila zemi a její tradice. Rovněž novináři zmínili, že pravé dámy jako Melania Trumpová či Kate Middletonová to vědí. Dále prý Ivanka zvolila některé zcela nevkusné modely. Nejvíce kritiky si zasloužily zelené šaty Erdem, které údajně ‚‚vypalují zrak“. Mise stát se v Indii tou nejvkusnější pro tentokrát nevyšla.

An incredible first day at the Global Entrepreneurship Summit in Hyderabad. Honored to meet with Prime Minister Modi, Foreign Minister Swaraj, Defense Minister Sitharaman and thousands of innovators from around the globe to discuss the importance of entrepreneurship. Here is to “Women First and Prosperity for ALL.” Join me tomorrow for another inspiring and impactful day at #GES2017

Příspěvek sdílený Ivanka Trump (@ivankatrump), Lis 28, 2017 v 2:25 PST

Im So Proud Of You @ivankatrump #ivankatrump

Příspěvek sdílený Ivanka Trump(@ivankatrmp), Pro 1, 2017 v 12:32 PST

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.