Seriály a filmy

20. listopadu 2018 11:41

Ilona Blašková

„Já vás mám rád, i když mě trošku začínáte sr*t,“ vzkazuje Kapitán Demo v nové písni

„Já vás mám rád, i když mě trošku začínáte sr*t,“ vzkazuje Kapitán Demo v nové písni

Samozvaný mecenáš, hitmaker a nejtlustší česká celebrita Kapitán Demo alias Jiří Burian vydává nové album “Mládí v trapu“, ze kterého do světa nedávno vypustil singl “Machoparking“. Nyní však vydává další ujetý a bizarní singl s názvem “Zlatíčka“.

Videoklip je, jak jsme u Kapitána Dema zvyklí, velice vtipný, kýčovitý a dosti zvrácený. Naráží v něm na spoustu témat. Například na Babiše, Kájínka a jeho propuštění na svobodu, ale také na sociální sítě, nebo veksláky. Je jakousi reakcí na aktuální dění ve společnosti, kde chybí láska a pozitivní energie. Klip je do detailu propracovaný. Nechybí namalované hovínko na botě Kapitána, úchylně se svíjející tanečníci či vtipné titulky.

Režie videoklipu se ujala Burianova manželka Darina Burianová. „Na klipu se pracovalo s radostí. Celý štáb dostal dobře zaplaceno a catering byl tak lahodný, že si ho pak ještě každý nesl domů. My v branži tomu říkáme: Zatočit volantem. Jinak můj hit nepotřebuje žádný koment. Už teď ho nasazují rádia po celé republice a to je dobře. Čistím éter láskou. Všichni jste zlatíčka. Bavte se," vzkazuje Kapitán Demo. Křest alba proběhne 5. prosince a Prima Music u toho nebude chybět!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.