Jak dobře znáte Chůvu k pohledání? Udělejte si test!

Chůva k pohledání je fenomén, nemluvě o tom, že vy, diváci, ji máte rádi! Fran je prostě světová, co si budeme povídat. Můžete ji sledovat neustále a stejně vás bude bavit. My jsme si pro vás připravili kvíz, s kterým můžete zjistit, jak na tom se znalostmi jste!

Chůvu k pohledání můžete vidět každý všední den na Prima love ve 12.50!

Fenomén držkaté Fran vás minul? Fran Fine pracuje ve svatebním salonu u Danyho, se kterým je zasnoubená. Jenže Dany se s ní rozejde, a navíc ji propustí. Fran se ocitá bez práce a bez snoubence a začne se živit jako podomní obchodnice s kosmetikou. Při tom se náhodou dostane i do domu bohatého vdovce Maxwella Sheffielda, který právě shání chůvu pro své děti, desetiletého syna Brightona, čtrnáctiletou Maggie a malou Grace. Fran je na zkoušku přijata. Na rozdíl od předchozí chůvy se Fran chová zcela jinak a své osobité názory sděluje na rovinu okolí. To se ovšem některým členům domácnosti a hostům nelíbí a vznikají roztodivně vtipné situace!

Udělejte si kvíz a zjistěte, jak na tom jste:

Chcete se o chůvě dozvědět něco víc?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.