Jak to dopadne, když se svatba změní v melu, uvidíte ve filmu A zase ona!

Střední škola nás může poznamenat na celý život, a přesně o tom vypráví americká komedie Zase ona! s naprosto skvělými herečkami Kristen Bell, Sigourney Weaver, Jamie Lee Curtis a Odette Annable v hlavních rolích. Užijte si je v neděli ve 20.15 na Primě.

Drobná blondýnka Marni Olsenová (Kristen Bell) se právě stala zástupkyní ředitelky v newyorské pobočce PR společnosti, pro niž pracuje. Vrací se letadlem na předsvatební víkend svého bratra Willa (Jimmy Walk) a dělá si výčitky, že kvůli práci ani neměla čas seznámit se s jeho nastávající ženou.

Když jí ale na mobilu přistane fotka bratra a jeho snoubenky, nadzvedne to Marni hrůzou ze sedadla. Jakoby se v tom okamžiku vše, co dokázala ve svém životě, scvrklo v nic. A ona se vrátila do dob, kdy byla školním otloukánkem s beďary, odpornými brýlemi a rovnátky.

Budoucí žena jejího bratra Joanna (Odette Annable) totiž není nikdo jiný než hlavní roztleskávačka a nejkrásnější holka ze střední školy, která dávala nebohé Marni dlouhé roky pořádné kapky, šikanovala ji a zesměšňovala před ostatními. Marni myslí, že se od Joanny dočká po letech upřímné omluvy, ale to se zmýlila. A tak se Marni rozhodne svému bratrovi odhalit pravou tvář jeho nastávající a celou svatbu mu chce rozmluvit.

Houstnoucí atmosféře v domě nepřidá ani fakt, když se ukáže, že Joannina bohatá a úspěšná teta Mona (Sigourney Weaver) prožila na střední škole podobnou příhodu. Její sokyní v lásce tehdy nebyl nikdo jiný, než Marniina matka Gail (Jamie Lee Curtis). A tak se v celém domě rozhoří nefalšovaná dívčí válka. Dokážou se dámy všech věkových kategorií vyrovnat s psychickými jizvami a křivdami minulosti?

Koření správné dívčí války:

Intriky aneb na každého se něco najdePády do bazénu v nádherných šatechHázení talířů po sokyni a polévka vylitá na hlavuA muži? Ti se samozřejmě tváří jakože nic z toho nechápou a jde to mimo ně. Pokrytci!

Co by vás mohlo zajímat:

  • Dům Marniiny rodiny, ve kterém se odehrává předsvatební víkend, si zahrál už v komedii Mezi námi děvčaty, v němž také účinkovala Jamie Lee Curtis
  • Sigourney Weaver a Jamie Lee Curtis mají v jedné scéně stejné fialové šaty. Jako připomínku této scény si je obě oblékly i na premiéru filmu
  • Postava Kristen Bell, která byla na střední škole šikanovaná od roztleskávačky Joanny, se ve filmu jmenuje Marni Olivia Olsen, zkráceně MOO. Což je v angličtině zvuk pro kravské Bú! I to byl důvod k posměchu
  • A pozor! Na konci filmu se ukáže, že i babička Marni má pár nevyřízených účtů z mládí. A hádejte s kým?

Zábavnou americkou komedii Zase ona! si vychutnejte v neděli večer ve 20.15 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.