Lukáš Pavlásek se na čas rozloučí se svou novou talkshow. Pozvání do posledního dílu přijali Jan Hřebejk, Debbi a Michaela Maurerová

Pozvání do osmého pokračování talkshow Lukáše Pavláska přijali Jan Hřebejk, Michaela Maurerová a Debbi. Dívejte se v úterý 6. dubna ve 22.15 Na Pavláska na TV Prima.

Lukáš Pavlásek se již tradičně představí v roli hostitele ve své talkshow Na Pavláska, kam si zve zajímavé hosty ze světa showbyznysu. Tentokrát se můžete těšit na režiséra několika veleúspěšných filmů považovaných za český kinematografický poklad, Jana Hřebejka, který zavzpomíná, jaké bylo natáčení s hercem Jiřím Kodetem. Ten ztvárnil ve filmu Pelíšky neurotického otce Krause.

Jaké bylo natáčení s hercem Jiřím Kodetem, zavzpomínal Jan Hřebejk:

Dalšími hosty budou herečka Michaela Maurerová, která má, jak sama říká, dva zásadní životní přeřeky, ze kterých vzešly tři krásné následky. Posledním hostem bude zpěvačka Debbi.

"S Míšou Maurerovou jsme si zatancovali, byla to pro mě taková náhrada za taneční, protože do těch jsem sice chodil do domu železničářů na Vinohradech, ale k tanci jsem se snad nikdy nedostal, protože jsem záhy objevil hospodu, nádhernou čtyřku za rohem plnou života, kam jsem pak pravidelně docházel místo tanečních hodin. Mámě jsem doma drze tvrdil, že vždy v úterý chodím do tanečních, což ona prokoukla, neboť jsem neměl žádné děvče a smrděl jsem kouřem,“ prozradil na sebe Lukáš Pavlásek.

"Těším se, že se brzo zase uvidíme Na Pavláska. Už se mi po té atmosféře na jevišti a po smíchu publika při natáčení stýská. Hlavně všem divákům teď přeji hodně síly, štěstí a zdraví,“ dodal závěrem Lukáš Pavlásek.

Dívejte se Na Pavláska 6. dubna ve 22.15 na TV Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.