Jak posiluje sexy Shemar Moore z Myšlenek zločince, aby si udržel takovéhle tělo?

Myšlenky zločince XI (8) - upoutávka

Pro sedmačtyřicetiletého mulata to už rozhodně není tak jednoduché, jako to bývalo v jeho mládí. Ale hvězda Myšlenek zločince vypadá pořád skvěle, ne-li lépe. Máme pro vás detailní program jeho work-outů.

Co uvidíte v pondělním dílu Myšlenky zločince?

Speciální jednotka BAU bude muset znovu zasahovat. Tentokrát u případu, s kterým si neví rady ani policie. Podívejte se na další napínavý případ z oblíbeného kriminálního seriálu Myšlenky zločince.

Ve Phoenixu došlo k únosu dvou mužů. Jeden z nich byl posléze nalezen mrtvý a se známkami krutého mučení. Případu se musí ujmout agenti z profilovacího týmu FBI…

Jak to všechno dopadne, uvidíte na Prima LOVE ve 20.15 toto pondělí.

Sexy Derek Morgan

Představitel Dereka Morgana je plod zákazané lásky. V šedesátých letech, kdy se Shemar Moore narodil bílé matce z Kanady a Afroameričanovi, to ještě ve společnosti nebylo běžné. V té době byl Shemar jedním z prvních mulatů, které "oficiálně" americká společnost přijala, ačkoliv v praxi žitého života to bylo o dost náročnější a rasismus (v rámci partnerských vztahů mezi rasami) stále převládal.

VÍCE O NAROZENÍ SHEMARA MOORA Z MYŠLENEK ZLOČINCE SE DOZVÍTE NA PRIMA LOVE TADY

Shemar Moore se v každém případě stal seriálovou hvězdou s milionem fanoušků a podporovatelů. Jeho fanynky si říkají "baby girl" přesně tak, jak on oslovuje svůj nejoblíbenější seriálový charakter, hackerku Penelope.

JAK VZNIKL FENOMÉN BABY GIRL V MYŠLENKÁCH ZLOČINCE? PŘEČTĚTE SI VÍCE TADY

Buchty se zkrátka nepečou samy

Pojďme si dovolit být trochu povrchní a říct si na rovinu, že Shemar Moore má naprosto dokonalé tělo a starost o něj dává majiteli pořádně zabrat. Moore tvrdí, že čím je starší, tím je to náročnější. Takže – co pro svoje buchtičky na břiše musí udělat?

5 DŮVODŮ, PROČ MILOVAT DEREKA MORGANA

Kromě vyvážené stravy, která čítá velké množství bílkovin, za jeho tělo může samozřejmě cvičení. Shemar během týdne propojuje jak silový trénink, tak kardio, jelikož kamera přidává kila a člověk v televizi vypadá větší, proto je nutné svaly také protahovat, aby člověk nepůsobil jen dojmem "velkého objemu".

Shemar cvičí pětkrát týdně a víkendu patří cyklistika. Sexy herce rozhodně nenajdete zavřeného jen v posilovně, kromě jízdy na kole leze po skalách, dělá túry a zvedá těžké váhy. Jeho work-out plán je rozmanitý. Moore si už bez cvičení nedokáže představit život, vytvořil si na něj návyk, který mu zdravým způsobem zvedá náladu. Antidepresiva nepotřebuje.

Jak už bylo řečeno, kromě silových tréninků se nevyhne ani běhacímu pásu (či běhání v přírodě), aby byl vyrýsovaný a nenabíral zbytečně svaly, těch má na televizní byznys totiž víc než dost.

Sledujte Myšlenky zločince na Prima LOVE každé pondělí ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.