Jak se člověk cítí V náručí moci? To uvidíte na Prima LOVE

Sobotní večer na Prima LOVE je vyhrazen vždy napínavému thrilleru. Tentokrát uvidíte, jak to dopadne, když nad vámi někdo má velkou moc. Dá se takové situaci ubránit? V sobotu ve 20.00 na Prima LOVE uvidíte thriller V náruči moci.

Co uvidíte v sobotu ve 20.15 na Prima LOVE?

Lynn je matka Paige a žena Matthewa, která si žije se svou rodinkou spokojený život. Matthew nedávno utrpěl infarkt, a tak se snaží celá rodina žít zdravě. Kvůli své nemoci bohužel zmeškal hodně času v práci, proto jeho firma nevydělává tolik peněz jako předtím. To samozřejmě Matthewa trápí. Další věc, která ho trápí, je to, že nemá pocit, že v životě někam směřuje. Po večeři se svými přáteli Howardem a Rachel ho kontaktuje žena jménem Dianne, která mu předá vizitku a tvrdí mu, že její firma mu změní život.

Kouč, který dokáže ovlivnit život

Druhý den ji Matthew opravdu kontaktuje a naváže s ní a jejím partnerem spolupráci, tzv. business coaching. Od té doby se však Matthewovo chování začne měnit. Ráno cvičí, nepije kávu, mluví o energii, bylinkách a pozitivním myšlení. Odmítá dokonce i sex se svou ženou, protože podle něj uvolnění esenciálního napětí snižuje vibrace.

Když ho Lynn přijde do práce navštívit, na recepci ji překvapí nová recepční, která nahradila Bonnie ‒ ženu, která byla ve firmě již od samého začátku. V kanceláři svého manžela potom zjistí, že přepsal na Dianne půlku jejich firmy. Je v šoku a doma chce vysvětlení. Matthew ji však umlčí novým úspěchem – dostal největší zakázku v životě. Jak čas běží, Matthewova posedlost roste. Dianne mu zakazuje manželce telefonovat a Matthew je na Lynn čím dál tím nepříjemnější. Dokonce přijde s tím, že pojede na víkendovou meditaci do Bystřiny, ale ještě předtím všechny z práce pozve k nim domů, aby Lynn mohla poznat, čím si prochází. Tam potom večer všichni sedí v kruhu a snaží se spojit s univerzem. Lynn to přijde směšné a meditaci sabotuje. Nechce, aby její manžel odjel na víkendovou meditaci, a tak zorganizuje výlet. Zakáže však Matthewovi komukoliv říct, kam jedou. Když se ho na to Dianne potom ptá, Matthew to opravdu neprozradí. Když však Lynn nakládá kufry do auta, objeví se u ní Rachel a vyptává se, kam jedou. Lynn jí to naivně řekne.

Sledujte film V náruči moci v sobotu na Prima LOVE ve 20.00!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.