Jak se dokážou herci ze seriálu Hawaii 5-0 zabavit při čekání na scénu?

Podívejte se a s námi do zákulisí seriálu Hawaii 5-0. který můžete sledovat na Prima LOVE ve 20:15 každý pátek.

Co uvidíte tento pátek na Prima LOVE?

Detektivové zachytí Gabrielovu stopu a rychle se vydává do jeho úkrytu. Tam však míří i početná skupina gangsterů z Jakuzy, kteří chtějí pomstít smrt svého šéfa.…

Podívejte se na další díly Hawaii 5-0 ve 20.15 na Prima LOVE.

Hawaii 5-0 a jeho zákulisí

Početná skupinka štábu většinou na deset měsíců v roce odjíždí natáčet na Havaj úspěšnou americkou kriminálku, která běží už několik let. Žít část roku na Havaji asi nemusí být zrovna něco, co vás dokáže otrávit, ale natáčení seriálu je pořádně náročné. Navíc většina štábu pracuje v nesnesitelných podmínkách, kdy je přes čtyřicet stupňů Celsia a neskutečné vlhko. Podívejte se s námi do zákulisí natáčení seriálu. Ačkoliv herce čekají náročné podmínky, vždy z toho dokážou vytěžit maximum a pořádně si to užít. Když jen přesdvědčení nepomáhá, vždy přichází humor. V nejhorší fázi vyčerpanosti herci už jen odpočívají, zírají do svých mobilů a čekají na další scénu. I to je ale patří k životu herce.

5 NEJLEPŠÍCH HLÁŠEK ZE SERIÁLU HAWAII 5-0

NEJLEPŠÍ SELFIE HERCŮ Z HAWAIIE 5-0

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.