Jak se dokážou herci ze seriálu Hawaii 5-0 zabavit při čekání na scénu?

Podívejte se a s námi do zákulisí seriálu Hawaii 5-0. který můžete sledovat na Prima LOVE ve 20:15 každý pátek.

Co uvidíte tento pátek na Prima LOVE?

Detektivové zachytí Gabrielovu stopu a rychle se vydává do jeho úkrytu. Tam však míří i početná skupina gangsterů z Jakuzy, kteří chtějí pomstít smrt svého šéfa.…

Podívejte se na další díly Hawaii 5-0 ve 20.15 na Prima LOVE.

Hawaii 5-0 a jeho zákulisí

Početná skupinka štábu většinou na deset měsíců v roce odjíždí natáčet na Havaj úspěšnou americkou kriminálku, která běží už několik let. Žít část roku na Havaji asi nemusí být zrovna něco, co vás dokáže otrávit, ale natáčení seriálu je pořádně náročné. Navíc většina štábu pracuje v nesnesitelných podmínkách, kdy je přes čtyřicet stupňů Celsia a neskutečné vlhko. Podívejte se s námi do zákulisí natáčení seriálu. Ačkoliv herce čekají náročné podmínky, vždy z toho dokážou vytěžit maximum a pořádně si to užít. Když jen přesdvědčení nepomáhá, vždy přichází humor. V nejhorší fázi vyčerpanosti herci už jen odpočívají, zírají do svých mobilů a čekají na další scénu. I to je ale patří k životu herce.

5 NEJLEPŠÍCH HLÁŠEK ZE SERIÁLU HAWAII 5-0

NEJLEPŠÍ SELFIE HERCŮ Z HAWAIIE 5-0

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.