Jak se liší natáčení nahých scén v Čechách a v zahraničí, prozradí Černá vdova Lucia Siposová

Představitelka jedné z Černých vdov, Lucia Siposová, má v seriálu několik odhalených scén, které herečky, narozdíl od diváků, přiliš nemusejí a snaží se jim vyhnout. Jak to funguje v praxi, když vám podle scénáře má do sprchy vlézt čtyřicetiletý muž uvězněný v těle dítěte?

Za Veronikou (Lucia Siposová) chodí Alex (Jiří Maryško) naprosto všude. Nebere ohled na soukromí, je jako malé dítě uvězněné v těle téměř čtyřicetiletého muže. Žije ve virtuální realitě, je závislý na internetu a online hrách. To on přivede Veroniku na nápad, aby si založila erotický blog a Instagram, a tak si vydělávala peníze.

Nejsem úplná stydlivka, říká Lucia Siposová

V 5. dílu Černých vdov jí o tom vykládá třeba v koupelně, když se seriálová Veronika sprchuje a je nahá, což mu vůbec nevadí. „Takové odhalené natáčení je pro herečku samozřejmě citlivější. Vím ale, že to je seriál, kde se velké odhalování nekoná, tak se to dá vydržet. Zkrátka situace a děj někdy vyžaduje, že tam něco málo vidět bude. Když už ale přijde na věc a točí se ta scéna, tak o tom nepřemýšlím, je to práce. Na druhou stranu, když to skončí, je člověk zvědavý na výsledek. Nevíte, jak to ve finále bude vypadat, jak se to sestříhá…“ prozrazuje slovenská herečka své pocity při natáčení choulostivých scén.

„Neprožívám to, nejsem úplná stydlivka, zarytě to neřeším, ale nepatřím ani mezi ty herečky, které se na to vyloženě těší. A žádná taková snad ani neexistuje. Kdyby byl celý film nebo seriál o tom, že se budu jen svlékat, tak do takového projektu bych nešla,“ přiznává Siposová.

SERIÁL ČERNÉ VDOVY MŮŽETE VIDĚT ONLINE

Zahraniční produkce k natáčení přistupuje jinak

Slovenská herečka si vyzkoušela i práci se zahraniční produkcí, takže zažila i to, jak se takové odhalené scény točí v zahraničí – a prý je to velký rozdíl. „Třeba když jsem točila zahraniční film 360, kde jsem měla postelovou scénu, odehrávalo se to tak, že v místnosti s námi byl jen zvukař a kameraman. Klapka a skriptka se schovaly za postel, aby nebyly vidět. Kontrolní monitor, který obvykle býval na chodbě, se vypnul, aby to neviděl celý štáb. Myslím, že to byl nejsmutnější a nejnudnější natáčecí den pro všechny kolem,“ usmívá se seriálová Veronika.

„Dokonce mi den předem přišli ukázat, jaké tělové prádlo budu mít, abych nebyla úplně nahá. U nás na Slovensku, nebo v Česku, to tak není, ale tady ve Vdovách to bylo všechno velmi slušné a korektní. Bylo pro mě třeba daleko důležitější, aby všechno fungovalo, abychom si s Jitkou a Janou sedly a dobře jsme to všechno zahrály. Než abych hlídala, kde co bude, nebo nebude vidět.“ Prý to ale neznamená, že na to není zvědavá.

Seriál Černé vdovy televize Prima vysílá každou neděli od 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.