Jak se změnil absolutní samec ze Sexu ve městě? Podívejte se na něj v Kořenech minulosti!

Jako dlouhovlasý blonďák kdysi rozvířil vody stojatého seriálu Sex ve městě. Jason Lewis se stal na dvě série dlouhodobým přítelem sexy samice Samanthy Jonesové. Teď se na něj můžete podívat po letech v thrilleru Kořeny minulosti.

Dnes už šestačtyřicetiletého herce Jasona Lewise znají všichni jako absolutního samce ze Sexu ve městě. V seriálu si ho vyhlédla sexuální maniačka Samantha Jonesová. A nakonec začínajícímu Smithovi Jerredovi pomohla, aby se stal slavným hercem.

V realitě tomu nebylo jinak. Role v Sexu ve městě mu přinesla slávu a dodnes si ho ženy pamatují. Jason začínal v devadesátých letech jako model pro Hugo Bosse či Guess, úspěch se svým vypracovaným tělem sklízel hlavně v Miláně a Paříži. Před Sexem ve městě si zahrál epizodní roličku v Beverly Hills 902 10.

Jason Lewis je stále svobodný a v nedávném rozhovoru prozradil, že možná i v reálném životě by pro něj byla ideální partnerkou žena jako Samatha Jonesová.

I když ho nevidíte v těch nejslavnějších seriálech či hollywoodských trhácích, stále se živí hraním. Momentálně ho můžete vidět v novince kanálu NBC Midnight Texas a možná ho ani nepoznáte. Jason se nechal kompletně zarůst. Jeho modré oči ho ale prozradí.

O čem je nedělní thriller Kořeny minulosti?

Rodinné sídlo Foxworthů má temnou minulost, kterou Cathy a Chris poznali na vlastní kůži. Jeden ze synů Cathy dům opravil a chce mu dodat nový život. Některá tajemství však měla raději zůstat pohřbená v útrobách zničeného domu...

Cathy a Chris jsou sourozenci, ale zároveň i životní partneři a milenci, kteří spolu vychovali tři děti. Ani jedno dítě ale není vlastní pro oba. Bart a Jory jsou synové Cathy, Cindy byla adoptována. Bart po babičce zdědil rodinné sídlo a opravil ho. Cathy a Chris na něj mají strašné vzpomínky. Bart je synem Malcolma a Cathy. Malcolm byl nejhorší člověk, kterého Cathy a Chris poznali. Bart má bohužel něco z jeho osobnosti. Už měl několikrát psychické problémy, ale zdá se, že je to už lepší. Bart opravil dům a uspořádal fenomenální oslavu svých narozenin, na které zatančil i jeho slavný bratr. Jory ale přišel během představení ke zranění a už nikdy nebude moct chodit. Jory a jeho žena čekají dvojčata, ale Melodii Joryho zranění zničilo natolik, že začala spát s Bartem, což se jako první dozvěděla Cathy. Jory stále nic neví a Cathy radí Melodii, aby se vrátila k Jorymu. Melodie ji poslechne, ale to naštve Barta a ten Jorymu prozradí celou aféru. Melodie je v takovém šoku, že z toho porodí. Melodie se bojí, že ji Jory opustí, a tak raději opustí ona jeho. Jory se postaví výchově dvojčat čelem a díky chůvě Toni to zvládá skvěle. Bart ale na Joryho žárlí, proto začne Toni svádět, a nakonec si ji podmaní. Cathy se nelíbí, co Bart dělá bratrovi, takže si s Bartem promluví. Bart je ale jak slepý a vezme si z toho jen to, že je s ním Toni kvůli penězům. Bart tedy Toni nechává a ona se vrací k Jorymu.

Sledujte Kořeny minulosti na Prima LOVE v neděli ve 20.00!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.