Seriály a filmy

13. července 2017 10:00

Petra Kloidová

Jak si po rozvodu zařizuje nové bydlení představitelka z krimi Rizzoli & Isles? Děti a ona milují barvy

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V (2) - upoutávka

Herečka a bývalá modelka Angie Harmon si rozhodně umí užívat života. Jak vypadá dům Angie Harmon, kde vychovává tři děti? Rozhodně se nebojí barev a miluje zahradu!

Co uvidíte ve čtrvtek v Rizzoli & Isles?

Na co se můžete těšit během čtvrtečního večera, jenž se na Prima LOVE klasicky věnuje dvěma kamarádkám, které honí zloduchy?

Celé oddělení plánuje poslední rozloučení s milovaným kolegou. Na stanici se v té době objeví dívka v zakrvácených šatech, která má za to, že někoho zabila. Žádné podrobnosti si však nevybavuje. Zapomněla dokonce i své jméno… To uvidíte na Prima LOVE ve 20.15 tento čtvrtek.

Stěhování a zabydlování hvězdy seriálu trvalo rok

Když minulý rok Angie Harmon končila společně se seriálem Rizzoli & Isles, stěhovala se zpět za dětmi. Několikaleté natáčení 16 hodin denně si ale vybralo svou daň. Angie Harmon odmítala vychovávat své děti v L.A., kde se seriál natáčel. A tak každý víkend dojížděla za manželem a dětmi do Jižní Karolíny. Manželství Harmon s bývalým hokejistou NHL však nevydrželo.

O rozvodu Angie Harmon, hvězdy Rizzoli & Isles, si více přečtěte tady.

Podle posledních rozhovorů s hvězdou úspěšného krimi se herečce po dětech a manželovi stýskalo a bylo to viditelně těžší, než si uměla představit. Když minulé léto klapla poslední klapka Rizzoli, začínala Harmon kompletně nový život. Sbalila všechny kufry a přestěhovala se konečně domů do Jižní Karolíny za dětmi, tentokrát už bez manžela.

Nový začátek si žádá i nové bydlení. To si herečka zabydluje už více než rok a viditelně ji to moc baví. Nejpyšnější je podle všeho na svou zahradu, kterou předělávala přesně rok. Jak můžete vidět na fotce, je plná zeleně a herečka se rozhodně nebojí dát rostlinám velkou volnost, anglický trávník a miniaturní květinky u ní příliš nepochodí.

Nedávno se pochlubila na svém instagramovém profilu s tím, že si domů konečně pořídila zelené sametové sofa, po kterém dlouhá léta toužila. Nad výstředním gaučem pověsila svůj obraz s jedním z jejích dětí.

Sdílejte článek
Štítky bydlení

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.