Seriály a filmy

13. července 2017 10:00

Petra Kloidová

Jak si po rozvodu zařizuje nové bydlení představitelka z krimi Rizzoli & Isles? Děti a ona milují barvy

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V (2) - upoutávka

Herečka a bývalá modelka Angie Harmon si rozhodně umí užívat života. Jak vypadá dům Angie Harmon, kde vychovává tři děti? Rozhodně se nebojí barev a miluje zahradu!

Co uvidíte ve čtrvtek v Rizzoli & Isles?

Na co se můžete těšit během čtvrtečního večera, jenž se na Prima LOVE klasicky věnuje dvěma kamarádkám, které honí zloduchy?

Celé oddělení plánuje poslední rozloučení s milovaným kolegou. Na stanici se v té době objeví dívka v zakrvácených šatech, která má za to, že někoho zabila. Žádné podrobnosti si však nevybavuje. Zapomněla dokonce i své jméno… To uvidíte na Prima LOVE ve 20.15 tento čtvrtek.

Stěhování a zabydlování hvězdy seriálu trvalo rok

Když minulý rok Angie Harmon končila společně se seriálem Rizzoli & Isles, stěhovala se zpět za dětmi. Několikaleté natáčení 16 hodin denně si ale vybralo svou daň. Angie Harmon odmítala vychovávat své děti v L.A., kde se seriál natáčel. A tak každý víkend dojížděla za manželem a dětmi do Jižní Karolíny. Manželství Harmon s bývalým hokejistou NHL však nevydrželo.

O rozvodu Angie Harmon, hvězdy Rizzoli & Isles, si více přečtěte tady.

Podle posledních rozhovorů s hvězdou úspěšného krimi se herečce po dětech a manželovi stýskalo a bylo to viditelně těžší, než si uměla představit. Když minulé léto klapla poslední klapka Rizzoli, začínala Harmon kompletně nový život. Sbalila všechny kufry a přestěhovala se konečně domů do Jižní Karolíny za dětmi, tentokrát už bez manžela.

Nový začátek si žádá i nové bydlení. To si herečka zabydluje už více než rok a viditelně ji to moc baví. Nejpyšnější je podle všeho na svou zahradu, kterou předělávala přesně rok. Jak můžete vidět na fotce, je plná zeleně a herečka se rozhodně nebojí dát rostlinám velkou volnost, anglický trávník a miniaturní květinky u ní příliš nepochodí.

Nedávno se pochlubila na svém instagramovém profilu s tím, že si domů konečně pořídila zelené sametové sofa, po kterém dlouhá léta toužila. Nad výstředním gaučem pověsila svůj obraz s jedním z jejích dětí.

Sdílejte článek
Štítky bydlení

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 7. 2024

Berani, smíchejte dnes realitu s trochou fantazie. Na chvíli si odpočiňte a odreagujte se. Zkuste strávit čas meditací a vyčistěte si hlavu od každodenních starostí. Uklidňující, relaxační činnosti jsou tím nejlepším způsobem, jak dnešní den strávit. Vydejte se na procházku s přáteli a ponořte se do hovoru na obskurní témata. Dopřejte si čas a prostor pro snění.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.