Jak vypadali herci v první a poslední sérii z Myšlenek zločince?

Myšlenky zločince XI (2) - upoutávka

Jako děťátka, to vám vysvitne poprvé, když uvidíte rozdíl třinácti let u dr. Reida, Dereka Morgana či J. J. Podívejte se na to, jak vaše oblíbené hvězdy z Myšlenek zločince zestárly.

Co uvidíte v pondělí na Prima LOVE?

Jako vždy vás na Prima LOVE čeká speciální vyšetřovací jednotka, která má za úkol nahlédnout do mozku kriminálníků a zatknout tak šílené masové vrahy, vychytralé unašeče a další.

Co uvidíte během pondělního večera? Agenti speciálního týmu FBI vyšetřují případ deseti mrtvých cestujících v autobuse. Testy odhalí, že byli usmrceni sarinem, a agenti se obávají dalšího útoku…

Jak se hvězdy Myšlenek zločince změnily?

Zdá se to skoro nemožné, ale americký seriál Myšlenky zločince je s námi už dlouhých třináct let a v Americe právě běží čerstvá třináctá série. Je logické, že i hvězdy, které znáte tak dlouho, už nevypadají jako šťavnatí salátci, ale jsou to vyzrálé osoby. Některé vypadají mnohem lépe než v pětadvaceti, kdy většina z nich v Myšlenkách zločince začínala.

Podívejte se na čtyři nejoblíbenejší postavy z Myšlenek zločince.

6 NEJLEPŠÍCH HLÁŠEK DR. REIDA!

6 DŮLEŽITÝCH ČÍSEL, KTERÉ POPISUJÍ DR. REIDA

Postava Dereka Morgana na začátku první řady. Jak vypadá teď?

Sdílejte článek
Štítky před a po

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.