Jak vypadali herci v první a poslední sérii z Myšlenek zločince?

Jako děťátka, to vám vysvitne poprvé, když uvidíte rozdíl třinácti let u dr. Reida, Dereka Morgana či J. J. Podívejte se na to, jak vaše oblíbené hvězdy z Myšlenek zločince zestárly.

Co uvidíte v pondělí na Prima LOVE?

Jako vždy vás na Prima LOVE čeká speciální vyšetřovací jednotka, která má za úkol nahlédnout do mozku kriminálníků a zatknout tak šílené masové vrahy, vychytralé unašeče a další.

Co uvidíte během pondělního večera? Agenti speciálního týmu FBI vyšetřují případ deseti mrtvých cestujících v autobuse. Testy odhalí, že byli usmrceni sarinem, a agenti se obávají dalšího útoku…

Jak se hvězdy Myšlenek zločince změnily?

Zdá se to skoro nemožné, ale americký seriál Myšlenky zločince je s námi už dlouhých třináct let a v Americe právě běží čerstvá třináctá série. Je logické, že i hvězdy, které znáte tak dlouho, už nevypadají jako šťavnatí salátci, ale jsou to vyzrálé osoby. Některé vypadají mnohem lépe než v pětadvaceti, kdy většina z nich v Myšlenkách zločince začínala.

Podívejte se na čtyři nejoblíbenejší postavy z Myšlenek zločince.

6 NEJLEPŠÍCH HLÁŠEK DR. REIDA!

6 DŮLEŽITÝCH ČÍSEL, KTERÉ POPISUJÍ DR. REIDA

Postava Dereka Morgana na začátku první řady. Jak vypadá teď?

Sdílejte článek
Štítky před a po

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.