Seriály a filmy

17. října 2013 15:46

Markéta Zídková

Jaký byl kmotr František Mrázek? To prozradí kriminalista Hynek Vlasák

Kriminalista Hynek Vlas vyšetřoval organizovaný zločin dlouhých sedm let. Jak se dívá na dnešní korupční kauzy? Dozvíte se už teď v našem rozhovoru a v pátek večer v pořadu Show Jana Krause ve 22.10 na Primě.

Je to bodrý chlapík, pořád se směje. Hynek Vlas, svého času kriminalista Úřadu pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ).

Z ÚOOZ už odešel, ale stejně organizovaný zločin z jeho života nezmizel. V poslední době spolupracoval s filmaři při natáčení filmu Příběh kmotra, který líčil proměnu asi nejznámější figury české galerky Františka Mrázka, který z veksláka vyrostl ve velkého hráče.

Ztratil Hynek Vlas iluzi o lidech? A jaký byl František Mrázek? Poslechnětě si rozhovor:

Na jaké další hosty se můžete těšit?

Dorazí zpěvák Paľo Habera, který koncem října vyráží se svou skupinou Team na novou koncertní šnůru. A super size modelka Bára Bartáková. Netušíte, co je to super size modeling? Pak čtěte ZDE:

Podívejte se na ukázku přímo ze Show Jana Krause:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.