Seriály a filmy

7. června 2013 12:10

Markéta Zídková

Jan Kraus zachránil svou červenou pohovku. Dnes probere povodně i zviřátka

Pomeje a paterčata převálcovali povodně. Alespoň to v Show Jana Krause tvrdí pověřený pražský primátor Tomáš Hudeček: "V sobotu jsem volal do médií, abych varoval před povodní. Je ta povodeň důležitá? ptali se novináři. Že se prý žení se Pomeje. V neděli jsem se dozvěděl, že se rodí paterčata."

Tak to je výzva do pranice, co pronesl Tomáš Hudeček. Dnes večer to u Jana Krause rozhodně nebude jen bezzubé tlachání. Dalšími hosty budou zpěvačka Celeste Buckingham a ošetřovatel goril Marek Ždánský.

Těšte se dnes večer na Prima family ve 22.20.

Jak to jde v politice

„Jsem unavený, ale dnes už do telefonu říkám dobrý den, namísto pytlujete," – v takovém rozpoložení dnes večer najdete Tomáše Hudečka. Ale od Jana Krause schytá pár rýpnutí: „Kam přijdete, tam jsou povodně," narážel moderátor na souhru náhod se začátky působení hosta. Pan Hudeček probral s moderátorem blížící se volbu primátora. „Já ale považuji za zvěrstvo, že jste schopni jít do koalice s lidmi z ČSSD. Jak to v Praze chcete řešit?" ptal se moderátor. „No, tam mezi těmi úředníky není moc z čeho vybírat. Já se na magistrátu nejdřív hádal s každým, ale jsem přesvědčený, že situace na pražském magistrátu řešitelná je," ujistil ho pan Hudeček.

Moderátora zajímalo, jak je to s problematikou ZOO, o které se v souvislosti s povodní mluví. „Můj poradce mi navrhoval, že bychom se pana ředitele mohli zeptat, jestli zvířata nepustíme na svobodu," rozesmál primátor diváky.

Sponzor Donald Trump

Jan Kraus představil Celeste Buckingham, která už získala titul Zpěvačka roku, obsadila druhé místo ve Zlatém slavíkovi a žije momentálně ve Spojených státech. „Maminka je Švýcarka, otec Američan, ale 13 let jsme žili na Slovensku. V Americe nyní chodím na vysokou školu. Studuji music byznys a hudební produkci, do toho nahrávám nové věci i v Americe, cestuji kvůli koncertům zpět do Evropy," vyprávěla Celeste. Moderátor podotkl, že Celeste dostala nedávno od Donalda Trumpa finanční příspěvek na svou kariéru ve výši 25 tisíc dolarů. „Nyní připravuji kampaň pro Ameriku. Donald Trump je jen začátek," vysvětlila Celeste.

I zvířata mají své nálady

Moderátor představil Marka Ždánského, který 15 let pracoval v zoologické zahradě jako ošetřovatel opic a gorilce Moje před několika lety zachránil život, když se topila v bazénku. „Viděl jsem ji ležet ve vodě, tak jsem se nerozmýšlel a skočil jsem pro ni. Pak jsem ji oživoval, když jsem ji probral, začala strašně vřeštět, protože nikdy nebyla v lidské náruči. Měl jsem vedle sebe Richarda a netušil, co se stane. Tak jsem posunkoval na Kambu, aby si Moju vzala. Ona si ji přehodila přes rameno a odešla," popsal Marek dramatickou situaci. Popsal, jak se jednou dostal do křížku s Richardem. „Jednou ráno jsem ho pokropil před samicemi hadicí. A když jsem mu odpoledne dával k svačině jablko, prostě ho po mně mrsknul. Přeloženo do lidštiny to znamenalo: A příště se do mě před těma mýma ženskýma neser," rozesmál pan Ždánský diváky i moderátora.

Těšte se dnes večer na Prima family ve 22.20.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.