Seriály a filmy

29. května 2017 12:00

Iva Kropáčková

Jarní novinky v pojištění motorových vozidel České pojišťovny

Se začátkem motoristické sezóny přichází Česká pojišťovna s novinkami v pojištění motorových vozidel. Nové připojištění poruchy vozidla uhradí náklady na opravu vozu včetně náhradních dílů a pojistit lze nově i poškození motorového prostoru zvířetem.

Připojištění poruchy

„S poruchou vozidla se někdy setkal snad každý řidič. Představuje nečekaný a často nemalý výdaj, oprava se mnohdy vyšplhá na desítky tisíc korun. S tímto pojištěním se naši klienti již poruchy bát nemusí, uhradíme náklady na opravu vozu, včetně náhradních dílů a diagnostiky. Samozřejmostí je pomoc s výběrem vhodného servisu,“ vysvětluje Tomáš Kabele, manažer útvaru pojištění motorových vozidel České pojišťovny a dodává: „Velmi zajímavá je i cena této novinky, řidiči ji mohou pořídit již za 1250 Kč za rok.“ Připravena je navíc také varianta bez spoluúčasti.

Víte, že... - pojištění poruchy pomůže v případě opravy např. turbodmychadla, převodovky, řídící jednotky a dalších součástí vozidla? - se připojištění vztahuje na automobily staré až 10 let a pojistit můžete téměř všechny značky automobilů? - připojištění poruchy vyjde bez spoluúčasti na 2 150 Kč, se spoluúčastí 5 000 Kč potom dokonce jen na 1 250 Kč?

Poškození vozidla zvířetem

Nově mohou motoristé uzavřít také pojištění pro případ poškození vozu zvířetem. Nejen tomu, kdo bydlí blízko k přírodě, hrozí poškození kabelů či brzdové soustavy například hlodavci. Vyplatí se na to myslet i ve městech. Novinka se sjednává se spoluúčastí 1 000 korun jako doplňkové pojištění k havarijnímu pojištění nebo povinnému ručení. Motorista má k dispozici pojistný limit ve výši 30 000 korun a případná škoda nemá vliv na bonus. Celoroční ochrana automobilu před poškozením zvířaty pak vyjde pouze na 80 korun za rok!

Více na www.ceskapojistovna.cz KOMERČNÍ ČLÁNEK

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.