Jaro začíná s romantikou Rosamunde Pilcher na Prima LOVE

Jaro oficiálně přišlo a vy se můžete těšit na novou romantickou krev do žil. Ta bude pocházet z dílny Rosamunde Pilcher, královny červené knihovny a příběhů, jež vám nedají spát. Relaxujte s Prima LOVE každý večer po 20. hodině. Na co se můžete těšit?

Rosamunde Pilcher jako rodilá Britka s lokacemi svých příběhů příliš necestuje. A tak tu největší romantiku uvidíte na nejkrásnějších místech anglického nebo irského venkova plného rodinných sídel se zajímavým tajemstvím. I ve starobylých sídlech se totiž dá potkat láska.

Co uvidíte od pondělí do pátku na Prima LOVE? Hlavní vysílací čas (20.00) vám nabídne příběhy královny červené knihovny.

Rosamunde Pilcher: Ve víně je láska

Playboy a bohatý dědic vinařství je donucen spolupracovat na prodeji vína s mladou obchodnicí. Postupem času se však do sebe zamilují, ale stále před sebou skrývají tajemství. On své dluhy ze sázek a ona svou nemocnou dceru, kterou vychovává...

Ve víně je láska uvidíte na Prima LOVE v pondělí ve 20.00.

Rosamunde Pilcher: Nebezpečný příboj

Ovdovělý reverend Paul Gilmore je kvůli nařčení ze sexuálního obtěžování přeložen do menšího města v Cornwallu. Do nového působiště s ním odchází i jeho hospodyně, která je do něj bezhlavě zamilovaná a je rozhodnuta o svou lásku bojovat.

Nebezpečný příboj uvidíte v úterý po 20. hodině.

Rosamunde Pilcher: Dokonalé štěstí

Gillian hrozí vyhoštění z Anglie, a tak se musí rychle vdát. Z původně fingovaného sňatku se však stává něco víc, což ji přivádí k zásadní otázce. Mohl by být Dylan i jejím skutečným manželem?

Dokonalé štěstí můžete sledovat na Prima LOVE ve 20. hodin.

Rosamunde Pilcher: Zmatená láska

Julie a David se chtějí brát. Julii však dostihne její ne zcela uzavřená minulost a Davida zláká přítomnost krásné Lucy. Kdo bude nakonec slavit svatbu?

Zmatenou lásku prožijete na Prima LOVE ve čtvrtek večer.

Rosamunde Pilcher: Falešná jeptiška

Mladá policistka Sabrina se v přestrojení za jeptišku vydává do kláštera, aby své tetě pomohla rozplést záhadu podivných incidentů, ke kterým za jeho zdmi dochází. Potkává zde sympatického architekta, který hledá svou biologickou matku…

Falešnou jeptišku si užijete během pátečního večera na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.