Seriály a filmy

29. srpna 2014 08:35

Gabriela Gabrielová

Je Prima být spolu: Televize Prima mění grafiku a spouští podzimní kampaň

Podzim na Primě není pouze o programových novinkách, ale také o kompletním redesignu této televizní stanice. Již v sobotu 30. srpna po Zprávách FTV Prima představí televize svou novou tvář. Nová bude celá vnitřní grafika, divákům se představí podzimní identy televize a změnou prošel i soundesign.

Proměna vizuální stránky stanice je výsledkem práce kreativního oddělení Prima Group pod vedením kreativního ředitele Michala Paciny. Redesign přináší nový koncepční přístup ke značce Prima, na který bude Prima moci dlouhodobě a konzistentně navazovat další komunikaci.

Nová vnitřní grafika má větší dynamiku, energii a je přehlednější. Stanice se zároveň vrací k oranžové barvě jako hlavní korporátní barvě Primy, a doplňuje jí červenou, tyrkysovou, černou a bílou.

Vnitřní grafika každé televize je vlastně informační systém, který diváka navádí, kam má jít a co by měl hledat. Je důležité, aby tento systém byl přehledný, stručný a výrazný. Snažili jsme se tedy sjednotit a zmodernizovat všechny prvky, které jsou jeho součástí,“ popisuje změnu Michal Pacina.

Od soboty se také na obrazovce začnou představovat tváře Primy ve spojení s pořady, ve kterých se pravidelně objevují. Diváci se dozvědí, co všechno může být a je Prima. Je Prima žít naplno, je Prima být nad věcí, je Prima být milý, je Prima být šéf, je Prima, že jedeme. V identech se objeví například Gabriela Kratochvílová, Roman Šebrle, Tereza Kostková, Václav Postránecký, Zdeněk Pohlreich, Iva Kubelková, Petra Hřebíčková, duo Richard Genzer a Michal Suchánek a celá řada dalších.

Kompletní změnou prošel i soundesign Primy.

„Jsme si vědomi, že hudba je univerzální jazyk, který nepotřebuje překladatele. Je to největší nositelka emocí, a proto je tak důležitá pro zvuk každé televize. V rámci obrazového redesignu jsme tedy přistoupili i k zásadní inovaci všech hudebních i zvukových složek vnitřní grafiky a identů,“ uzavírá Michal Pacina.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.