Seriály a filmy

28. listopadu 2017 22:25

Petra Kloidová

Jsou v seriálu vrahy děti? Povedené ratolesti mají i dva představitelé ze Sherlocka Holmese

Sherlock Holmes: Jak prosté IV (15) - upoutávka

Sherlock Holmes bude ve středu vyšetřovat opravdu podivný případ. Vypadá to totiž, že vrahy matky jsou její děti. Je to vůbec možné? Bezdětní nejsou ani sami představitelé Sherlocka Holmese a Watsonové. Podívejte se na jejich milované ratolesti.

Co uvidíte ve středečním Sherlockovi Holmesovi?

Holmes to nebude mít jednoduché. Ve středu večer ve 20.15 na Prima LOVE mu na stůl přistane případ, s kterým si zpočátku nikdo neví rady.

Hlavními podezřelými jsou totiž děti. Sherlock Holmes řeší případ ženy, která spadla z desátého patra. Podezření padlo na její tři děti.

Jak to všechno dopadne, uvidíte na Prima LOVE ve středu ve 20.15.

Natáčení seriálu Sherlock Holmes a nové změny v životě

Seriál Sherlock Holmes s životy jejich představitelů rozhodně zamával. Původně Brit Jonny Lee Miller se totiž musel kvůli natáčení Sherlocka přestěhovat do jiné země. Momentálně žije v New Yorku v apartmánu s luxusním výhledem společně se svou rodinou.

Za natáčením se musela přestěhovat do New Yorku i Američanka Lucy Liu, která se v podstatě vracela domů. V New Yorku totiž žije celá její rodina, herečka zde prožila více než půlku svého dospělého života. Úspěch v Hollywoodu její adresu bydliště však logicky přesměroval do slunného Los Angeles. Stěhování zpět ale rozhodně nelituje, díky novým začátkům si totiž vzpomněla i na svůj dávný koníček – malování. Při hledání nového newyorského bydlení si tak našla i svůj ateliér, kde tvoří obrazy, které mají ve světě umění velký úspěch.

6 OBRAZŮ MATEŘSTVÍ HOLLYWOODSKÉ HEREČKY LUCY LIU

Návrat domů znamenal pro Lucy Liu i zásadní zvrat, rozhodla se mít se svým životním partnerem v pětačtyřiceti letech první dítě, které jí odnosila náhradní matka. Synovi Rockwellovi už jsou momentálně dva roky a se svou matkou žije aktivně. Chodí s ní na natáčení, letos začal navštěvovat školku a s maminkou se chodí dívat do slavných newyorských galerií.

Johnny Lee Miller má doma jednoho rozkošného gentlemana

Představitel Sherlocka Holmese už má doma většího parťáka pro život, kterého sice na natáčení nevodí (už je školou povinný), ale tráví s ním a manželkou hodně času, jak můžete vidět i na jeho Instagramu. Malý Buster Timothy Miller se narodil v prosinci roku 2008 a s tatínkem už chodí do krásných anglických klubů pro gentlemany nebo spolu pečou dorty a mazlí se se svým kocourem (kterého, mimochodem, je také plný Instagram).

7 SELFIE JOHNNYHO LEE MILLERA, KDE UVIDÍTE I JEHO SYNA A MILOVANÉHO KOUCOURA

Jonny Lee Miller se s matkou svého syna potkal v roce 1999, kdy se rozváděl se svou první ženou Angelinou Jolie. S herečkou a bývalou modelkou Michelle Hicks si řekli ano skoro o deset let později v Malibu.

Sledujte Sherlocka Holmese každou středu na Prima LOVE ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.