Seriály a filmy

15. února 2018 12:53

Gabriela Gabrielová

K-9 II. Můj přítel se studeným čumákem. A jeho mladší kolega

K-9 II: Můj přítel se studeným čumákem - upoutávka

Detektiv Doodley a jeho čtyřnohý parťák Jerry Lee pořád bojují proti zločinu, ale tentokrát značně osobního rázu. Jejich tým se navíc rozrostl o atraktivní seržantku Wendy Welles a jejího vysoce disciplinovaného dobrmana Zeuse. Primu si zapněte v sobotu v 16.50.

Michael Doodley a jeho německý ovčák Jerry Lee jsou na stopě zabijáka, který si brousí zuby na nikoho menšího než na samotného detektiva Doodleyho. Psychopatický, zneuctěný spisovatel Devon se stal posedlým Doodleyho ženou poté, co odmítla jeho román, ale pro útěchu mu napsala, že „má talent“.

Devon je rozhodnutý s detektivem jednou provždy skoncovat. Michael se ocitá v nebezpečí a víc než kdy před tím potřebuje krýt záda, na svém parťákovi ale začíná pozorovat únavu. Jeho nadřízení jsou názoru, že je možná načase propustit Jerryho do psího důchodu. Poté, co Jerry v honičce nechá Devona uprchnout, protože mu nestačí, přiřadí k nim mladší K-9 tým. Energickou seržantku Wendy Welles a jejího nadupaného dobrmana Zeuse...

Co filmařům uniklo...

  • Wendy Welles sice tvrdí, že její dobrman Zeus byl trénován v Nizozemí a rozumí povelům v holandštině, na psa ale mluví německy.
  • Když ke konci filmu usne Wendy na Doodleyho gauči, detektiv ji přikryje dekou až k rameni. V následujícím záběru je ale deka dole, a když Doodley opouští místnost, deka sahá opět k Wendinu rameni.
  • Dávejte dobrý pozor při scéně, ve které Doodley vylézá ze sprchy. Všimli jste si jeho trenek?
Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.