Seriály a filmy

7. prosince 2018 14:30

Jana Mrákotová

Kamarádství mezi mužem a ženou řeší i Tátové na tahu

V dalším pokračování seriálu Tátové na tahu budou hlavní hrdinové řešit podstatu přátelství mezi mužem a ženou. Lubor zažije nejednu pernou chvíli a ke slovu se hlásí I žárlivost.

V rodině Knoppových se zabydlel jeden nový člen – Denis. Gábina si s ním podezřele rozumí, a to se ani troche nelíbí Luborovi. Moravcovi se snaží o miminko a možná se snaží až moc…Podívejte se na ukázku z nové epizody.

Luborova prostřední dcera se snaží zkombinovat povinnosti mladé maninky malého dítěte se školní docházkou. Rodina ji obětavě pomáhá. Nikdo ale nepočítá s tím, že se Petra ve škole zamiluje do spolužáka Radka, který by ji rád navštívil doma. Petra si připraví opravdu svéráznou výmluvu. Podívejte se.

Můj táta je muslim

Radek se ale nemíní vzdát. Petře take není lhostejný, spíš naopak. Do jejích milostných plánů ale nějak nezapadá malý Honzík. Vymyslí si proto historku o tom, že Honzík je Jakuba a Lucie. Radek si dodá odvahu a Petru romanticky doma navštíví. Jsou však přistiženi Gábinou, která situaci vyřeší s nadhledem sobě vlastním. Podívejte se na video.

Proti muslimům nic nemám

Sdílejte článek
Štítky Lubor Knapp

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.