Kateřina Brožová jako cukrářka a Vilda Čok jako všeuměl? Vše je možné v show Překvápko!

Jak si povede Kateřina Brožová jako prodavačka zmrzliny? Koho zmate Vilém Čok, když si bude hrát na odborníka na vrtačky? A umíte si představit Lukáše Pavláska jako vlezlého prodavače knih? Dívejte se na druhý díl zábavného pořadu Překvápko! v pátek ve 20.15 na Primě.

I ve druhém dílu pořadu Překvápko! si čtveřice známých osobností vyzkouší zcela netypické role a vy budete mít možnost díky záběrům skryté kamery zažít autentické reakce kolemjdoucích. Jaká prodavačka zmrzliny bude Kateřina Brožová? Kam pošlou kolemjdoucí Lukáše Pavláska coby vlezlého prodavače knih? Bude Markéta Hrubešová odhalena jako falešná úřednice? A koho obalamutí Vilém Čok jako kutil všeuměl?

Vilém Čok pracoval jako prodavač vrtaček a příslušenství k nim. „Hrál jsem si na kutila, což ve skutečnosti nejsem, ale mám dům, takže mám i základní nářadí a některé práce kolem něj zvládnu, jak práci se dřevem, tak něco přivrtat, přilepit, docela mě baví i sekat trávu. Většina lidí mě poznávala, ale nebyli si jistí, když mě viděli na naprosto nečekaném místě a na cedulce si přečetli úplně jiné jméno. A když jsem spustil odborný výklad, zmátl jsem je úplně. Velmi jsem si užíval, když jsem jim říkal nějaké nesmysly. Čím jsem chtěl být jako kluk? Indián, kovboj, popelář. Hudebník až od zhruba třinácti let,“ líčil Vilém Čok.

Kateřina Brožová se převtělila do prodavačky zmrzliny. „Přesto, že sladké mám strašně ráda, nikdy mě nenapadlo prodávat v cukrárně. Jako holka jsem chtěla být kosmonautka, princezna, mít koně. Já nejsem moc vysazená na dorty, ale mám ráda třeba koláče a sušenky, ze zákusků jen kremrole nebo indiánky, mám ráda i čokoládu nebo ovoce. Na linii se to naštěstí moc neprojevuje, asi mám dobré spalování. Lhát lidem se mi dařilo dobře, ale v životě se lžím vyhýbám, nemám ráda, když někdo lže mně, proto to nedělám ani já druhým lidem. Miluju zvířata a jsem koňák, tak jsem si chtěla vzít vidle a jít někam ke koním. Ale prodávat zmrzlinu byla nakonec zajímavá zkušenost,“ vzpomíná na natáčení Kateřina Brožová.

Lukáš Pavlásek si vyzkoušel roli prodavače v knihkupectví. „Připadal jsem si tu jako ryba ve vodě, do knihkupectví chodím pořád. A protože jsem pár měsíců navštěvoval knihkupeckou školu, tak jsem se cítil dobře i za pultem. Lidem jsem nijak neškodil, spíš jsem byl přehnaně vlezlý a snažil se jim poradit za každou cenu, i když se o to neprosili. Pár lidí mi uvěřilo, že tam opravdu pracuju, i když ze mě padaly různé nesmysly. Knížky mám rád a doma jich mám neustále rozečtených třeba deset. Bez knížky si neumím představit den ani večer. Kdy mě něco příjemně zaskočilo? To se mi děje pořád. Nepříjemně překvapovat se nenechám. Překvapení mám rád, bez něj by byl život nuda,“ říká Lukáš Pavlásek.

Podívejte se na upoutávku:

Překvápko! sledujte v sobotu od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.