Seriály a filmy

8. března 2018 17:57

Ilona Blašková

Kde čerpá inspiraci bývalý tanečník Pekař

Znáte Pekaře? Ne ty, co ráno pečou housky. Ale zpěváka Petra Štolbu, který má takový trošku netradiční pseudonym.

Zpěvák Pekař patří poslední dobou mezi oblíbené interprety a to možná i díky své všestrannosti. Jeho písničky chytnou za srdce nejednu fanynku. On si ale v rámci svého turné “Dvě duše“ na podiu střihl i ten nejromantičtější taneček. Dvacet let se totiž věnoval standart latině a tahle láska mu už zůstala. „Ten kdo někdy v životě tancoval, tak ví, že už bude tanečník napořád. To se prostě nedá vzít zpátky. Kdykoliv slyšíš nějakou muziku, tak se na ní začneš nějak hýbat. Tanec mě bude už do smrti provázet. Teď se k tomu připojila ještě muzika," řekl zpěvák.

A to doslova na plný úvazek. Ještě před rokem a půl totiž Pekař pracoval v mateřské školce jako učitel. A nevadilo ani to, že on sám vypadá jak obrázek, které děti ve školce rády kreslí. Po svém těle má totiž nespočet tetování. Podle zpěváka, některá tetování nestojí za to ukazovat. Ale určitě zajímavé tetování jsou akordy, na které vidí, když drží kytaru.

A vzhledem k tomu, že je zpěvák šťastně zadaný, tak už chybí jen ty zásnuby. Teď se chce ale věnovat především své tvorbě. Podněty a inspirace ho totiž budí i ze snů. „No, ona ta inspirace chodí dost nevhod. Někdy to je bohužel ve 3 hodiny ráno. Probudím se a musím to udělat. A většinou moje nejinspirovanější místo je toaleta, kde se cítím úplně v klidu. Takže rád sedím na záchodě s kytarou a třeba si hraju. Tam vzniká většina písniček,“ prozradil muzikant.

Pekař zkrátka patří mezi otevřené a upřímné bytosti. Jeho malá zpověď bude i v knize, kterou se letos chystá vydat společně se svým albem.

Sdílejte článek
Štítky pekař

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.