Seriály a filmy

2. února 2015 00:00

Gabriela Gabrielová

Kdekoli, jen ne tady. To je komedie se Susan Sarandon a Natalií Portman!

Vztah matky s dospívající dcerou nebývá jednoduchý. Nečekejte ale od Susan Sarandon klasickou starostlivou matku a od Natalie Portman coby dcery rebelii za každou cenu. V tomhle filmu je všechno naopak. Nalaďte si dramatickou komedii Kdekoli, jen ne tady u nás na Primě dnes ve 22.45.

V téhle zvláštní rodině je všechno naruby. Mnohdy až nezvykle optimistická matka Adele je nespokojená se životem v americkém městečku a přeje si, aby se dcera Ann stala filmovou herečkou. A tak dceru popadne, opustí jejího nevlastního otce a obě se vydají do Los Angeles. Ann je z toho nešťastná, ale máma je holt máma. Poslechnout ji musí, ačkoliv má realističtější pohled na život než věčný snílek Adele.

Té se naštěstí podaří uplatnit magisterský diplom a dostane místo logopedky v místní škole. Za Ann přijíždí přítel a matka se zamiluje do krásného mladého zubaře. Že by se jim začal plnit americký sen? Právě v období, kdy se vše zdá být na dobré cestě za lepším, rodinou otřese tragédie.

Co jste nevěděli o Susan Sarandon

Oscara za roli sestry Heleny ve filmu Mrtvý muž přichází má vystaveného v koupelně.

V roce 1999 byla v New Yorku zatčena policií za nepřiměřené chování během protestu kvůli zastřelení afrického imigranta.

Je nejstarší z devíti dětí. Oba rodiče pocházeli z Evropy – matka ze Sicílie a otcova rodina z Británie a Německa.

Přestože ji lékaři diagnostikovali jako neplodnou, porodila tři děti. Dceru Evu režisérovi Francovi Amurrimu, který je o celých 12 let mladší. Synové Jack a Miles pocházejí z manželství s hercem Timem Robbinsem. Nejmladší Miles se narodil, když bylo Susan Sarandon 46 let.

Vlastní maltézáčka jménem Penny.

Co o sobě řekla:

„Nejsem expertkou na vztahy, ale myslím si, že tady v Hollywoodu znamená 17 let manželství půlstoletí. A recept na manželství? Držet si v hledáčku manžela a nepokukovat po dveřích, jestli se v nich náhodou neobjeví někdo lepší.“

„Proč ve svém věku stále hraju? Protože zahrát roli perfektně, to vážně nejde. Je to neustálá výzva.“

„Vybírám si role podle toho, abych o nich byla schopná něco říct. Publicita dnes znamená to, že trčíte před mikrofony stejně dlouho, jako se film točí.“

„Největší politickou stranou v Americe jsou nevoliči.“

„Ztráta znamená příležitost pro změnu. Nikdy neberte neúspěch jako prohru, ale jako začátek něčeho nového.“

„Na stáří se těším. Ve stáří nezáleží na tom, jak vypadáte, ale kdo skutečně jste.“

Nenechte si ujít dramatickou komedii se Susan Sarandon Kdekoli, jen ne tady u nás na Primě dnes ve 22.45!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.