Kdo jsou herci z Myšlenek zločince?

Kdo jsou lidé, které vídáte každý týden na obrazovce jako členy vyšetřovatelského týmu v Myšlenkách zločince? Dříve, než se večer od 22.55 na Primě vypravíte na další krimi dobrodružství, mrkněte na profily představitelů vašich oblíbených hrdinů.

Joe Mantegna – David Rossi

Herec, producent, spisovatel, režisér – to jsou profese, kterým se věnuje Joe Mantegna. Šestašedesátiletého herce s italskými kořeny si můžete pamatovat třeba z trojky Kmotra, kde ztvárnil Joeya Zasu, westernové komedie Tři amigos, v níž si zahrál po boku Steva Martina, nebo romantického filmu Zapomeň na Paříž. Mantegna má na kontě tři nominace na Emmy Awards a vlastní restauraci v kalifornském Burbanku. Jeho mladší dcera Gia kráčí v otcových šlépějích.

Paget Brewster – Emily Prentiss

Poprvé na sebe Paget Valerie Brewster upozornila v kultovním seriálu Přátelé, kde ztvárnila Kathy – Joeyho přítelkyni, s kterou později randil Chandler. Jinak má na kontě epizodní role v seriálech Právo a pořádek či Modern Family, věnuje se také divadlu. V roce 2006 dostala od Hugh Hefnera nabídku, aby pózovala pro Playboy. A ačkoliv focení seriózně zvažovala, a dokonce ani její rodiče nebyli proti, nakonec odmítla kvůli herecké kariéře.

Shemar Franklin Moore – Derek Morgan

Pro Shemara Franklina Moora je účinkování v Myšlenkách zločince zřejmě – alespoň zatím – jednou z největších hereckých příležitostí jeho kariéry. Krom toho dlouhodobě mezi lety 1994 až 2005 účinkoval v „nekonečném“ seriálu Mladí a neklidní. Vedle herectví se dřív věnoval i modelingu, v rámci něhož ho často – a zřejmě i rádi – fotili bez trika.

Matthew Gray Gubler – Dr. Spencer Reid

Génia týmu ztvárnil v současnosti třiatřicetiletý Nevaďan Matthew Gray Gubler. Podobně jako Mantegna se i on zabývá pěknou řádkou aktivit. Působí jako fotograf, herec, malíř a býval i modelem. Vyjma Myšlenek zločince si Matthewa můžete pamatovat i z komedie 500 dní se Summer či snímku Život pod vodou režiséra Wese Andersona. Namluvil také Simona v animáku Alvin a Chipmunkové.

Kirsten Vangsness – Penelope Garcia

Především divadelnímu herectví se dlouho věnovala Kirsten Vangsness. Američanka s norskými předky za své výkony na jevišti posbírala několik ocenění. V současnosti působí také jako spisovatelka – její práce vycházejí v Los Angeles Time Magazine.

A. J. Cook – Jennifer Jareau

Vedle Myšlenek zločince si Cook zahrála třeba i ve snímcích Smrt panen režisérky Sofie Coppoly, Šílenci na prknech nebo Nezvratný osud 2. A. J. Cook je mormonka a žije s manželem a synem v Kalifornii.

Thomas Gibson – Aaron „Hotch“ Hotchner

Herectví i režírování se věnuje Thomas „Hotch“ Gibson. Nejslavnější role jednapadesátiletého herce jsou Daniel Nyland v seriálu Chicago Hope, Greg Montgomery ze sitcomu Dharma & Greg a samozřejmě Hotchner z Myšlenek zločince. Gibson má tři děti, žije v Texasu a miluje golf.

Myšlenky zločince dnes ve 22.55 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.