Když vybouchne v ruce bomba, lékaři z urgentu budou mít co na práci. Sledujte Modrý kód

Bomba schovaná v poštovní zásilce otřese Rubavou. Pošťačka, která s ní manipulovala, téměř přijde o roku. Komu byl ale vražedný balíček určený? Na to se podívejte v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.

Pošťačka v Rubavě nectí poštovní tajemství. Nečiní jí vůbec žádný problém tu a tam nahlédnout do obálky či balíku, který vypadá, že by mohl obsahovat něco cenného, což si samozřejmě ráda nechá.

Nyní jí ale jedna zásilka po otevření vybouchne přímo v ruce a vážně ji poraní. Na rubavském urgentním příjmu budou mít co dělat, aby škody, které bomba v dopise způsobila, napravili. Celá událost je o to pikantnější, že adresátem zásilky byla hejtmanka Růžičková!

Sledujte upoutávku seriálu Modrý kód:

Maty si užívá naplno s Veronikou, protože Pavel je na služební cestě. Bohužel, Pavel je v jejich vztahu přítomen stále. Na služební cestě totiž onemocněl a Veronika o něj má logicky strach. Maty už toho ale začíná mít po krk. Ani jeho kamarád Prokop moc jejich vztahu nerozumí, vlastně ani neví, jak si takový volný vztah představit.

Mrkněte se na sestřih, jak vztah Matyho a Veroniky vidí on:

Dalším pacientem bude mladý muž, fotbalista, který omdlí po zápasu, kde dostal velkou ránu míčem. Jaká poranění břicha mu zásah míčem způsobil? Ema Vlčková bude vyšetřovat malou holčičku s bolestmi břicha. Pro pacienty by se Ema rozkrájela, administrativní činnost jí naopak doslova drtí, zejména, když se jí hroutí pracovní tým.

Podívejte se na video, jak se dokáže vytočit:

Také Vali bude řešit pozoruhodný případ pacientky z neobvyklými popáleninami na rukou. Žena si není vědoma jediného momentu, kdy by k popáleninám přišla. Její muž začíná mít pocit, zda jeho žena náhodou neblázní. Vali začíná rozjíždět doslova detektivní práci, aby zjistila, co popáleniny způsobilo. A to si pište, že Vali příčinu objeví! Kromě toho Vali trápí, že Viktor stále nepodepsal rozvodové papíry. Překvapivě se o to postará Jindřich Hojer!

Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě nebo se na něj podívejte v předpremiéře již nyní online v iPrima Videopůjčovně!

Zkraťte si čekání na váš oblíbeným seriál sledováním jiného pořadu či filmu. V archivu iPrima.cz jich máme k přehrání zdarma stovky!

Mohli by se vám líbit třeba celí Vinaři:

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.