Kid se objeví v seriálu Sestřičky na urgentu. A bude se shánět po Davidu Hofbauerovi!

Co potřebuje a kde se vůbec v Rubavě vzal? A jak je na tom vlastně David Hofbauer? To se dozvíte ve středu ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód.

Lukáše čeká perný den v práci. Jeho babička ho donutí, aby zamezil odvozu mrtvoly znalce Zelinky. Naďa Hartmanová je přesvědčena, že je třeba provést všechny testy a pitvu, které by prokázaly, že jeho smrt nebyla náhoda a že se jedná o podvod, který má zabránit tomu, aby jí a Lukášovy byla vyplacena pojistka na auto, v němž zemřeli její syn a snacha, rodiče Lukáše. Lukáše nepříjemná situace paradoxně sblíží se Sašou Růžičkovou!

Sledujte upoutávku k 5. epizodě Sestřiček:

Na urgentu se zčista jasna objeví Kid. Mery jeho příchod vyvede z míry, stejně jako všichni ostatní si myslela, že je Kid u bratra v Neměcku. Protože vypadá dost ztrápeně a shání se po Davidovi, Mery mu na Davida dá kontakt. Kid řeší zdravotní problém své sestřenice, která je evidentně hodně nemocná. Její rodiče se o ni ale dostatečně nestarají a ukazuje se, že celá situace je o dost vážnější, než by se mohlo na první pohled zdát.

Podívejte se na sestřih, jak Kid Davida Hofbauera překvapí:

David Hofbauer odjel sice do Anglie věnovat se vědě, s Romanem alias Rasputinem je stále ve spojení. Konzultují spolu nejen lékařské záležitosti, ale i osobní novinky. Rasputin se například od Davida dozvídá, že už má dlouhodobou přítelkyni. Na Davida ale čeká mnohem větší překvapení. Kid na něj bude mít velkou prosbu. Jakou? Sledujte video:

Rozhodne se David vyhovět Kidově prosbě a vydá se z Anglie zpátky do Čech? Nebo situaci bude řešit na dálku prostřednictvím Rasputina?

Na to se podívejte ve středu ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód, který můžete sledovat také online v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně. Zcela bez reklam!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.