Konečně to přišlo. Kůstka se vdává!

Fanoušci, kteří vzali s povděkem vztah Kůstky a Boothe, který pár zpečetil už i dítětem, se mohou radovat! Kůstka a Booth do toho v úterním díle praští! Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima love.

Proč by ti dva měli mít normální svatbu?

Ovšem nebude to tak snadné. Vzhledem k náročnému zaměstnání obou snoubenců bude totiž i období kolem svatby pořádné vzrůšo. Přípravy jim zkomplikuje mrtvola neznámé ženy, a protože práce nepočká, Kůstka má co dělat. A s Boothem se stanou i cílem vtípků kolegů, kteří se vsázejí, zda si pár vůbec stihne v plánovaném termínu říct ano.

Jak si asi většina fanoušků Sběratelů kostí všimla, Booth s Kůstkou nikdy nemají nic tak, aby všechno probíhalo v klidu. Jejich práce jim zasahuje do osobních životů a osobní život do jejich práce.

Během natáčení svatební scény se oba protagonisté nechali slyšet, že nejtěžší věcí v celé svatební seriálové epizodě bude pro Kůstku a Bootha všechno nechat plavat. "Protože Kůstka potřebuje mít všechno pod kontrolou, i svoji svatbu," směje se David Boreanz, za což mu Emily Deschanel věnovala pohled zabijáka.

Dramatické chvilky nejen na svatbě

Překotnost v důležitých chvílích není pro oblíbený pár novinkou. Stačí jen vzpomenout na průběh Kůstčina porodu. V sedmé sérii totiž slavná patoložka i v době, kdy to „měla za pár“, věnovala spoustu pozornosti případu zabitého trestance, a i průběh toho, jak malá Christine přišla na svět, byl trochu netradiční.

Přečtete si dojemnou řeč Bootha:

Nahánět tě byla ta nejchytřejší věc, kterou jsem kdy udělal.

A být objektem tvého nahánění bylo tou největší radostí.

Ale teď už nemusíme nahánět jeden druhho. Jsme konečně svoji.

Podívejte se na krásné fotografie ze svatby vašich oblíbených seriálových hrdinů:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.