Krokodýl Dundee 2: Odhalíte 6 chyb, které se do filmu vloudily?

New York je krásné město, ve kterém se dá zažít spousta legrace. Ale ruku na srdce, pro lovce z buše nikdy nebude tím pravým domovem. Volání divočiny přichystá Dundeemu nejedno dobrodružství. Podívejte se na komedii Krokodýl Dundee 2 v nedělním Prima kině ve 20.15 na Primě.

Australský lovec Mick (Paul Hogan) žije s novinářkou Sue (Linda Kozlowski) v New Yorku. Nijak si to ale neužívá, nudí se a nemůže sehnat práci. Nuda však skončí velmi záhy ve chvíli, kdy je Sue unesena kolumbijským mafiánem a Mick začne být vydírán. Suein bývalý manžel a reportér totiž vyfotografuje onoho mafiána při vraždě. Než se jej mafie zbaví, stihne fotografie poslat Sue.

Podívejte se na exkluzivní upoutávku:

Mick se šarmem sobě vlastním přemluví partu pankáčů a společně se vloupají do mafiánova luxusního sídla. Podaří se jim přemoci stráže a Sue osvobodit. Ačkoliv jim protidrogové oddělení nabídne policejní ochranu, Mick neváhá a vrací se spolu se Sue do starého srubu uprostřed divočiny. Bohužel jej mafie vyhmátne i tam a nezbývá mnoho, aby za prohnanost a odvahu oba zaplatili životem.

6 chyb, které se vloudily do filmu Krokodýl Dundee 2

  • Sue se v první scéně probouzí s černými odrosty na hlavě. O pár vteřin později ve sprše má kořínky blonďaté.
  • Když Mick s Leroy Brownem a bandou jedou autem z centra na Long Island, je slyšet poznámka „Řaď v klidu!“ Ale Cadillac Sedan Deville řadicí páku nemá, vyrábí se pouze v provedení s automatickou převodovkou.
  • Když Bob fotí mafiána v akci, před objektivem fotoaparátu je natolik veliký zelený list, že by bylo nemožné, aby byla vražda na fotografii rozpoznatelná.
  • Obálka s údajným filmem, kterou pošťák předává Mickovi, je placatá. Filmový svitek v ní být nemůže.
  • Mick hodí po členovi gangu nůž, který je viditelně upevněný na lanku.
  • Netopýři nejsou skuteční, ale uměle vytvoření. I oni jsou na dobře viditelných lankách.

Mick a Sue svoji i ve skutečnosti

Paul Hogan a Linda Kozlowski byli dlouhá léta spokojeným manželským párem. Prožili spolu téměř čtvrtstoletí. Když se v červenci loňského roku rozvedli, byl to pro mnohé šok. Šestapadesátiletá Linda uvedla, že má plné zuby života vedle slavnějšího manžela: „Žila jsem v jeho stínu až příliš dlouho. Teď je konečně načase, abych vystoupila a ukázala, co umím. Je to moc příjemný pocit!“

Herečka a matka společného šestnáctiletého syna odkráčela z rozvodového řízení s tučným šekem na 6 milionů dolarů. Během rozvodu se nechala slyšet, že s manželem vlastně neměli skoro nic společného.

Nenechte si ujít australskou dobrodružnou komedii Krokodýl Dundee 2 v nedělním Prima kině ve 20.15

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.