Krvavé momentky ze zákulisí Sherlocka Holmese

Sherlock Holmes: Jak prosté IV (16) - upoutávka

Představitel Sherlocka Holmese, kterého můžete sledovat pravidelně každou středu, má dost zajímavou libůstku. Rád se fotí se seriálovými mrtvolami. Tak se podívejte na to, jak mohou být některá zákoutí seriálového ateliéru strašidelná.

Co uvidíte ve středu v Sherlockovi Holmese?

Na Prima LOVE momentálně vysíláme čtvrtou řadu Sherlocka Holmese: Jak prosté. A šestnáctá epizoda tohoto seriálu je opravdu napínavá, máte se na co těšit. O co půjde?

Sherlock má před sebou případ, který ho nenechá spát. Morlandův zámožný známý, Henry Baskervill, požádá Holmese a Watsonovou, aby prověřili okolnosti smrti jeho bratra. Detektivové najdou svědka, který viděl mrtvého utíkat před velkým svítícím zvířetem…

Sledujte další díl už ve středu ve 20.15 na Prima LOVE.

Krev, pot a slzy. Seriál Sherlock Holmes

Co si budeme povídat, už během třetí série jsme poznali, že sarkastický Sherlock Holmes má svoje dobře utajené bolesti, a slzy tak nejsou ani u něj výjimkou. Hledání vrahů z různých kriminálních případů, které Sherlockovi a Watsonové přistanou na stole od FBI, někdy zapříčiní i to, že si oba dva hlavní hrdinové musí setřit pot z čela. Čeho je v seriálu (kromě sarkastických hlášek) ale nejvíce, je rozhodně krev. Jak by ne, když se jedná o kriminální seriál, kde jde o mrtvoly až na prvním místě. Důmyslné vraždy jsou to, co Sherlocka Holmese zajímá.

A tak se rozhodně nemůžeme divit, že ani jeho představitel Jonny Lee Miller se krvi na svém Instagramu nevyhýbá. Naopak, zdá se, jako by ho snad přitahovalo zákulisí s umělou krví a mrtvolami, které se volně povalují po backtagi televizní show.

Podívejte se s námi na jeho zachycené momentky, u kterých se často neubráníte úsměvu, ačkoliv jde o krev.

Sdílejte článek
Štítky zákulisí