Který seriál herce z Castla na zabití totálně změnil? A bude pokračování?

Castle na zabití VIII (7) - upoutávka

Rok po posledním odvysílání Castla na zabití nemá představitel spisovatele Richarda do čeho píchnout. A tak na svém Instagramu vzpomíná na práci, která ho bavila ze všeho nejvíc. Dokážete uhádnout, jaký seriál se mu zapsal do srdce? Nathan Fillion dokonce naznačil, že bude pokračování...

Co uvidíte během úterního dostaveníčka s Castlem na zabití?

Castle chce připravit pro Beckettovou překvapení k prvnímu výročí svatby. Zároveň se účastní vyšetřování vraždy nezaměstnaného herce, který si vydělával sváděním bohatých vdaných žen.

Více uvidíte na Prima LOVE ve 20.15 již v úterý!

Chystá se pokračování seriálu Firefly?

Seriál, který se zapsal do srdcí mnoha diváků, ale byl tak bláznivý, že se po 14 epizodách raději zrušil, odstartoval významně kariéru Nathana Filliona, jehož můžete znát jako roztomilého Richarda Castla ze seriálu Castle na zabití.

Sci-fi western Josse Whedona (Buffy: Přemožitelka upírů, Avengers, Dollhouse) dal Nathanu Fillionovi první hlavní roli a on v ní zazářil – jako kapitán Mal se stal sexy a zábavnou figurou, fanoušky dodnes zbožňovanou. Sám seriál pak získal kultovní status, ač ho televize po první řadě zařízla a příznivci pak dostali jen “bolestné” v podobě poněkud rozporuplně hodnoceného televizního filmu Serenity.

Nathan se 20.září na svém Instagramu dost dojemně vyjádřil o tomto seriálu:

"To už je opravdu 15 let, co jsem seriál Firefly dělal? Bylo by těžké všechno namačkat do seznamu, jak moc mě změnil, povznesl, stlačil dolů a učinil ze mne skromného člověka. Potkal jsem tu své nejbližsí, jednoho z nich dokonce ztratil. Vždycky říkám, že Firefly je moje srdce, ale ve skutečnosti moje srdce žije ve Firefly. Pro ty, kteří vědí... uvidíme se brzy."

CASTLE TRUCHLÍ: O SMRTI PŘÍTELE NATHANA FILLIONA JSME VÁS INFORMOVALI TADY

Naznačuje snad Nathan Fillion ve svém instagramovém postu, že by slavný seriál Firefly mohl dostat vlastní pokračování? Musíme vám také připomenout, že samotný herec a představitel Richarda Castla je ale k pokračování seriálů spíše skeptický.

JAK BY MĚLO VYPADAT PŘÍPADNÉ POKRAČOVÁNÍ FIREFLY? NATHAN FILLION ODPOVÍDÁ

Sledujte Castla na zabití, kde Filliona můžete vídat každé úterý na Prima LOVE ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.