Seriály a filmy

31. ledna 2015 12:00

Gabriela Gabrielová

Kuriózní vykradení Divadla Radka Brzobohatého. Podrobnosti přinese TOP STAR magazín

TOP STAR magazín sledujte v pondělí ve 21.30 na Primě.

1. VÍTEK OPERACE

Pavel Vítek si stěžoval na bolest v krku, až šel k doktorovi, kde zjistili, že jde o nebezpečný absces, který musí ihned ven. Protože měl večer hrát premiéru, odmítl hospitalizaci i umrtvení. Zažil největší bolest v životě a zbytečně. Zpívat stejně nemohl.

Fotografie z archivu Lenky Hatašové... Pavel Vítek

2. GREGOROVÁ VYKRADENO

Vdově po Radku Brzobohatém Haně Gregorové kuriózním způsobem vykradli divadlo. Hana Gregorová nás vzala na místo činu, kde jsme provedli rekonstrukci. Také mluvila o tom, zda je připravena na novou lásku.

3. DJ ANDREA POMEJE

Manželka Jiřího Pomeje se jednou prošla okolo DJ pultu a vyzkoušela si to. Chytlo ji to a teď domácnost Jiřího Pomeje, který vyrostl na Nedvědech, otřásá house music. Kolik si vyděla za noc hraní? A jak to, že jí Jirka dovolí se toulat po nocích?

4. MALÁTNÝ PORODIL

Michal Malátný z Chinaski nedává rozhovory. Pro Top Star udělal výjimku a promluvil nejen o své druhorozené dceři, ale také o komplikovaném těhotenství a těžkém porodu.

5. LOVESTORY MATUŠ

Bohuš Matuš nám ukázal svoji mladičkou přítelkyni, která je o 14 let mladší, a vzali nás na místo, kde se seznámili.

6. BOHÁČ LEDECKÝ

Syn Janka Ledeckého Jonáš je nejen talentovaný hudebník, ale také výtvarník. Má za sebou první výstavy a jeho obrazy se prodávají jeden za druhým. To i přesto, že je Jonáš barvoslepý.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.