Květnový týden bude plný lásky s Rosamunde Pilcher a Ingou Lindström na Prima LOVE

Květen je samozřejmě lásky čas, ale na Prima LOVE najdete emoce a romantické příběhy, kde je hlavním jmenovatelem právě láska neustále. Na co se můžete těšit během hlavního vysílacího času v televizním programu Prima LOVE? Vybrali jsme pro vás to nejlepší.

Jestli se na něco můžete u kanálu Prima LOVE spolehnout, tak je to právě láska. Květnovou romantiku najdete na Prima LOVE každý den.

Během večera, když si po těžké práci chcete odpočinout, můžete využít programu Prima LOVE, jelikož ten nabízí zajímavé životní příběhy postav z pera spisovatelek Rosamunde Pilcher a Inge Lindström.

Co uvidíte tento týden?

Rosamunde Pilcher: Kandidáti na lásku

Abbey a Greg byli manželé, ale Gregova nevěra zničila jejich vztah. Nyní jsou z nich rivalové a kandidují proti sobě ve volbách do sněmovny. Má ještě jejich láska šanci, nebo je načase začít psát nové životní kapitoly...?

Kandidáty na lásku uvidíte na Prima LOVE ve 20.00 v pondělí.

Rosamunde Pilcher: Síla lásky

Owena opustila žena a on se chce mstít. Do jeho plánu ale zcela nečekaně vstoupí půvabná romantička jménem Zoe, která mu vše komplikuje. I ona má zlomené srdce...

Sílu lásky uvidíte v úterý po 20. hodině na Prima LOVE.

Inga Lindström: Cesta k tobě

Mladé teoložce Mie se podařilo získat vysněné místo na univerzitě. Radost však kalí zjištění, že ji přítel podvádí. Aby unikla vzpomínkám, přijímá nabídku zastupovat nemocného faráře na vzdáleném ostrově…

Cestu k sobě můžete sledovat ve středu ve 20.00 na Prima LOVE.

Inga Lindström: Letní romance

Anna vede zdánlivě perfektní život. Žije v malebném městečku, chodí s pohledným lékárníkem, který ji velmi miluje, a společně vedou prosperující podnik. Přesto není ve vztahu úplně šťastná...

Letní romanci s užijete už ve čtvrtek na Prima LOVE ve 20.00.

Inga Lindström: Osudové setkání

Módní fotografka Siri se chystá na venkov se svým přítelem Göranem. Toho ale odvolají zpět do práce, a tak ji přemluví, aby na letní byt odjela sama. Siri se hned první den seznámí na trhu se sympatickým řemeslníkem Jonasem.

Osudové setkání uvidíte na Prima LOVE během pátečního večera.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.