Kvůli mimořádným opatřením se odkládá premiéra Einsteina

Od 20. března měníme televizní program Primy. Jedná se tak o opatření proti nákaze Covid-19. Byla odložena i chystaná premiéra nového seriálu Einstein - případy nesnesitelného génia.

Televize Prima se rozhodla upravit svůj televizní program. Jedná se tak o opatření proti nákaze nemoci COVID-19. Odkládá se i premiéra nového seriálu Einsten - případy nesnesitelného génia, kterou uvedeme později.

„Velmi nás tyto neplánované změny mrzí, ale věříme, že diváci tento krok pochopí. Naše výroba vlastních pořadů je momentálně omezena kvůli mimořádným opatřením vlády ČR, kdy jednak nemůžeme pokračovat v natáčení vybraných pořadů, zároveň také ale musíme dbát na zdraví našich zaměstnanců i spolupracovníků, kteří se na postprodukci pořadů podílejí, což nám neumožňuje dokončení některých již natočených a plánovaných pořadů. Proto jsme se po důkladném zvážení rozhodli některé pořady odložit na podzim a dál,“ říká Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

Sobotní večer se tedy mění a místo pořadu Einstein – případy nesnesitelného génia diváci uvidí policistu Petra Kraje v seriálu TEMNÝ KRAJ.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.