Lucky7 vrací úder. Průšvih z Talentu znovu vyzval Prachaře k rapovému battlu!

Česko Slovensko má talent se vrací v roce 2019 už podesáté na televizní obrazovky. Podívejte se na exkluzivní video Lucky7, kterého si možná z minulého roku pamatujete jako nehoršího rappera všech dob. Talent následně uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě, nebo ho můžete sledovat online v našem archivu iPrima.cz

Lucky7 se vrací na místo činu, o něco sebevědomější a plný odvahy k tomu vyzvat porotce Jakuba Prachaře k rapové bitvě na pódiu Česko Slovensko má talent. Porota tvrdí, že Lucky7 se opravdu o něco zlepšil. Stačilo to na postup, nebo alespoň na menší ostudu než minulý rok?

Podívejte se na exkluzivní ukázku z Talentu:

Česko Slovensko má talent pokračuje podesáté

Na co se můžete těšit v dalším dílu Talentu? Zpěváci se budou hodně snažit, aby zaujali porotu. Budeme také hodně tančit, dokonce i s kufry. Lucky Seven se po roce opět vrací, aby na souboj v rapu vyzval Jakuba Prachaře. Co vznikne, když se zkombinuje tanec a sportovní gymnastika? V tomto díle uvidíte, co jste v Talentu ještě neviděli – mužský burlesk s nadváhou, který dorazí až z Austrálie. A kdo z plejády účinkujících dostane svým nasazením Martu Jandovou natolik, že mu předá cenu Zlatý Pátrovič?

Česko Slovensko má talent v pátek 1. listopadu ve 20.15 na Primě

SLEDUJTE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 4. listopadu ve 20.15 na Prima COOL

AFTERSHOW SLEDUJTE V PŘEDSTIHU KAŽDÝ PÁTEK PO ODVYSÍLÁNÍ TALENTU ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.