Lucy Liu z Sherlocka Holmese oslavuje důležité dvouleté výročí svého života

Dva roky uběhlo od doby, kdy světlo světa spatřilo její vůbec první dítě, syn jménem Rockwell. Co na tom, že Rockwell se vyvíjel v těle jiné matky... Lucy Liu oslavila narozeniny svého syna a bojuje za netradiční rodiny.

Co uvidíte na Prima LOVE tuto středu?

K Sherlockovi se vrací jeho otec, s kterým má sám představitel (a nejen on) velké problémy.

Sherlock a Joan se díky Holmesovi staršímu znovu stanou policejními konzultanty. Tentokrát musejí vyřešit vraždu muže a jeho dvojníka…

Netradiční mateřství

Lucy Liu se stala matkou ve starším věku a možná tím tak dopomohla škarohlídům k další negativním poznámkám na její osobu (jako by jí Watsonová nestačila?!), nicméně je vidět, že si z takových řečí nic nedělá a pozdní mateřství si užívá. Na jejím Instagramu najdete spoustu fotek, kde sdíli radost ze svého syna Rockwella s fanoušky.

Zároveň ukazuje dalším ženám, že jako matka můžete pracovat s plným nasazením, ačkoliv se to zdá zpočátku nemožné. Rockwella vede odmalička k umění nejen v rámci své televizní práce na seriálu Sherlocka Holmese (kde se mimochodem, stala i součástí režisérského týmu), ale i v rámci výtvarného umění, kam sama Liu přispívá, o čemž málokdo ví.

Co se týče netradičního mateřství, sama si syna nechala odnosit náhradní matkou, protože by v jejích šestačtyřiceti nejspíše už mateřství přirozenou cestou nebylo možné, a tak se teď snaží o osvětu. Na Den matek se do médií vyjádřila takto:

"Chtěla bych svoje okolí upozornit na to, že v dnešní době existují i nekonvenční rodiny, jako je ta moje a není na tom nic špatného. Když jsem se chystala do své role matky, rozhodně sem se nestyděla ptát, spoustu jsem toho netušila," vysvětluje Lucy Liu.

VÍCE O MATEŘSTVÍ LUCY LIU NAJDETE TADY NA PRIMA LOVE

Podívejte se na další díl Sherlocka Holmese: Jak prosté ve středu ve 20.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.