Seriály a filmy

30. dubna 2021 11:50

Pavlína Wagnerová

Máj Šárka Rooya přivítá srdíčkem ve formě vinuté perly

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Je tady květen, měsíc zelených luk, světla, tepla a lásky. RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ se tentokrát zaměří na plevele rostoucí v trávníku a poradí, jak některé z nich zdravě využít do salátů i jak se zbavit těch nežádoucích. Pavel „Kutil“ Zeman a Honza Herman se v rubrice Prima NÁPADY pustí do výroby posuvné lišty na dveře. Pořízení štěňátka s sebou kromě radostí nese i rozhodnutí o tom, čím a jak ho krmit. Veterinářka Míša Riedlová prozradí, jak štěňata odstavit, kdy začít dávat granule i jak správně změnit krmení. Po práci na zahrádce si každý rád odpočine, a tak poradíme, jak a z čeho si můžete udělat domácí wellness přímo u vás doma či na zahradě.

Máj je lásky čas a Šárky Rooya proto ukáže, jak si vyrobit srdce ve formě vinuté perly. V miniseriálu o plánování zahrad tentokrát představíme neustále se proměňující venkovskou zahradu s jejím autorem Petrem Hodonickým. Zaměříme se i na přihnojování okrasných dřevin, zalévání na zahradě i nové trendy v osazování truhlíků.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 2. května 2021 v 11.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.