Seriály a filmy

26. listopadu 2020 09:08

Vědomostní bitva v  Máme rádi Česko se uskuteční v pátek večer na Primě

Už v pátek 27. listopadu ve 20:15 můžete na Primě poměřit své vědomosti spolu s hvězdnými soutěžícími zábavné show Máme rádi Česko.

Zábavná vědomostní show Máme rádi Česko nesmí chybět ani tento pátek. Připomeňte si s námi sedmou řadu této oblíbené zábavy pro celou rodinu.

Každý pátek můžete sledovat souboj na poli vědomostí mezi českými osobnostmi z řad showbyznysu, sportu, módy. A znovu si s nimi vyzkoušet své znalosti i doma u obrazovek. V prvním díle VII. řady show proti sobě nastoupí tyto týmy:

Tým Jakuba Prachaře: herečka Jiřina Bohdalová, zpěvák Petr Lexa a olympijský vítěz a dnes moderátor primáckých Hlavních zpráv Roman Šebrle.

Tým Vojty Kotka: herec Zdeněk Maryška, světová šampionka v běhu na lyžích Kateřina Neumannová a zpěvák Vojtěch Drahokoupil.

Jiřina Bohdalová chtěla soutěžit

Herečka Jiřina Bohdalová patří k žijícím legendám. V divadle, televizi a filmu vytvořila bezpočet rolí, díky kterým ji znají všechny věkové generace. V Máme rádi Česko ale vystoupila poprvé a soutěžit ji velmi bavilo, jak sama přiznala.

Podívejte se už nyní na Jiřinu Bohdalovou přímo v akci a těšte se na pátek:

Máme rádi Česko sledujte také online.

Máme rádi Česko sledujte v pátek 27. listopadu ve 20:15 na Primě.

Podívejte se na fotografie z prvního dílu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.