Martin Dejdar se v Kdo je kdo? stane noční můrou pro dospívající dívky

Každý čtvrtek na Primě po Svatbách v Benátkách můžete sledovat zábavný pořad Kdo je kdo? A jaké celebrity ve 21.35 uvidíte? Celebritózní soutěžící se nám trochu obmění. Kromě stávajících soutěžících uvidíte Mahulenu Bočanovou a Martina Dejdara.

I když se hvězda seriálu Všechny moje lásky už v pořadu Kdo je kdo? objevila, přiznává na kameru, že je stále nervózní. A trochu se obává i toho, co bude muset hádat. Jelikož jsou tvůrci pořadu velcí vtipálci, zadali jí krásné téma – musí uhodnout "sedm trpaslíků". Nápovědy od Těžkýho Pokondra jsou na místě: Oprávněně si nárokuješ množstevní slevu. A Martin Dejdar má pro Mahulenu drobné uklidnění – Na velikosti nezáleží. V hádání "kdo je kdo" se objeví i postava Limonádového Joe a Hujera.

Alice Bendová a Martin Dejdar se museli poradit

Když u stolu Alice Bendové vyjelo její hádání, všichni se začali smát a nejmenovaní muži to s humorem okomentovali. "Na cestách se chováš hodně nafoukaně," radí protivník soutěžící Alici Bendové, ani Mahulena Bočanové není milejší: "Tvé jméno si ženy musí umět vysloužit." Uhádne Alici matraci?

Zato herec Martin Dejdar bude mít poněkud obtížnější roli. Má hádat "žehlicí prkno" a soutěžící si ho pěkně podají se svými nápovědami: "Jsi noční můrou dospívajících dívek. Často býváš pod parou. Zahráváš si s ohněm."

Zábavný pořad Kdo je kdo? uvidíte na Primě ve 21.35!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.