Seriály a filmy

10. května 2013 16:09

Markéta Zídková

Martin Kraus: Měl bych začít myslet na rodinu

Pokud jste si v skrytu duše myslely na Martina Krause, tak na nějakou akci nezbývá příliš mnoho času. Jednak má dlouhodobý vztah a jak nám nyní prozradil, začíná myslet na rodinu.

Martin Kraus je v poslední době v kurzu: Objev roku v anketě TýTý 2012 za roli Dana Pánka v seriálu Cesty domů, porotce při volbě České Miss 2013. Není divu, že si s ním chtěl popovídat i Jan Kraus – dnes večer se na něj můžete těšit v jeho Show Jana Krause.

My jsme si ho vzali na kus řeči a překvapení bylo na světě: Herec nedávno oslavoval a jako každý normální chlap se začíná těšit na rodinný život.

Jen si to poslechněte ZDE:

Na Show Jana Krause, kde vedle jeho jmenovce Martina vystoupí i první dáma české burlesky Lady Mousellyca a autoři známých videoklipů ViralBrothers, se podívejte v pátek ve 22.20 na Prima family.Co svému hostiteli prozradí, se dozvíte ZDE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.