Seriály a filmy

10. srpna 2013 20:29

Markéta Zídková

Máte rádi fantasy? Pak si nenechte ujít film Ve jménu krále

Klasickou počítačovou hru Dungeon Siege přepracoval do filmové podoby německý režisér Uwe Boll. Dobrodružná fantasy podívaná vypráví příběh o muži, který se rozhodl bránit svoji rodinu a bojovat proti zlu, které zachvátilo království, v němž žije.

Farmář je silný muž, který nade vše miluje svoji rodinu a chce si žít svůj život po svém. Když však na jeho farmu a do vesnice vtrhnou nelítostní zvířecí bojovníci Krugové, zabijí mu syna a odvlečou jeho ženu Solanu, vydá se Farmář do boje.

Nachlaďte si hodně lahodných nápojů, film Ve jménu krále trvá přes dvě hodiny. vychutnejte si je spolu s filmem v pátek 2.1.2015 od 20.15 na Primě

Nejprve nechce nic jiného, než osvobodit milovanou Solanu. Tu sice najde, ale jeho mise tím nekončí. Nechá se totiž přemluvit, aby se „Ve jménu krále“ postavil vojsku Krugů a jejich moci chtivému a krutému veliteli Gallionovi, který chce uchvátit celé království.

Jak se totiž později ukáže, Farmář je ještě trochu někým jiným, než se zpočátku zdálo a bojovat proti zlu a za svého krále, je doslova a do písmene jeho pokrevní povinnost.

Film Pro…

* Fandy fantasy dobrodružných filmů a akčních počítačových her

* Ty, kdo se rádi dívají na pořádné chlapy, jak bojují za rodinu, krále, svobodu

* Všechny, co mají rádi filmy s košatým dějem, zabydleným postavami králů, mágů, drsných skřetů a krásných žen, které umějí i bojovat

Akční fantasy film Ve jménu krále si můžete vychutnat v pátek od 20.15 na Primě.

Co možná nevíte:

* Hlavní roli bojovného Farmáře ztvárnil Angličan Jason Statham, kterého pro film Sbal prachy a vypadni (1998) objevil režisér Guy Ritchie. Od té doby jste ho mohli vidět ve filmech Podfu(c)k, Kurýr nebo Loupež po italsku

* Režisér Uwe Boll ale do filmu obsadil i jiné zajímavé herce. V roli krále se představí Burt Reynolds (Začít znovu, seriál Akta X, Hříšné noci), zlého Galliona si zahrál Ray Liotta (Mafiáni, Zhoubná vášeň, Hannibal).

* Režisér Uwe Boll se specializuje na přepracovávání úspěšných titulů počítačových her na filmové plátno. Takto už natočil například hry House of the Dead, Alone in the Dark, Hunter: The Reckonning nebo Far Cry.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.