Matthew Grey Gubler z Myšlenek zločince vám dá rady o lásce zadarmo

Myšlenky zločince XI (10) - upoutávka

Matthew Grey Gublera můžete vídat jako dr. Reida v Myšlenkách zločince každé pondělí na Prima LOVE. Matthew vám poradí, jak udržet vztah na dálku, jestli ji konečně pozvat na kafe a další záludnosti.

Co uvidíte v pondělí na Prima LOVE?

Speciální jednotku BAU čeká další strašidelný případ plný brutality a lidské krutosti.

Profilovací tým FBI odlétá na Floridu, kde byla nalezena dvě mrtvá těla. Podle pitevního nálezu je hned zpočátku jasné, že někdo provádí nelegální lékařský experiment…

Více uvidíte na Prima LOVE ve 20.15!

dr. Reid pro vás rady o lásce nemá, ale Matthew Gre Gubler ano

Matthew Grey Gubler je už víc jak jednu desítku let představitelem roztomilého analytického detektiva dr. Reida. Ne, že by dr. Reid neměl zkušenosti se ženami, má jich sice pomálu, ale přece, je ale pravdou, že rady o lásce, která je v jeho případě hodně zapeklitá, zpletitá a tragická, rozdávat nemůže. Ale jeho sympatický představitel Matthew Grey Gubler možná ano, ačkoliv se o jeho milostném životě ví pramálo. To však není tak důležité, Matthew Grey Gubler na nezávislém filmovém festivalu Sundance rozdával rady o lásce.

6 DŮLEŽITÝCH ČÍSEL ZE ŽIVOTA DR. REIDA

Vztah na dálku jako oheň a vzduch

"Vztah je jako oheň a dálka je jako vzduch. V některých případech vzduch oheň rozdmýchá a oheň zesílí. V jiných případech může vzduch oheň uhasit, " vysvětluje Matthew Gray Gubler o tom, jak to chodí ve vztahu na dálku. Je to zkrátka ruská ruleta, u které nikdy neznáte výsledek.

HLÁŠKY, KTERÉ VYSTIHUJÍ ROZTOMILÉHO DR. REIDA

Mobil ve vztahu

"Mobil je zabiják přítomnosti. Snažím se během veškerých vztahových interakcí zkrátka mobil nepoužívat. Myslím, že pokud člověk miluje, na mobil se ani nepodívá," tvrdí odhodlaně herec z Myšlenek zločince.

5 KOUZELNÝCH MOMENTŮ DR. REIDA

Máte říct někomu, že ho milujete?

"Já bych řekl 100% ano. Jděte do toho. Řekněte jí, jak moc ji milujete! Ale to bych byl asi pokrytec, kdybych tvrdil, že to udělám vždy, když to tak cítím. Podívejte se na mě, nosím svetr po mámě. A jsem to klidně já, komu trvá tři roky zavolat holce, která se mi líbí," směje se Gubler.

V Myšlenkách zločince žádné rady sice neuvidíte, ale přecijen se podívejte v pondělí na dr. Reida ve 20.15 na LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.