Červené tlačítko nyní nabízí nové možnosti, jak si užít televizi naplno!

Užijte si dokonalé propojení televizního vysílání a internetu. Díky červenému tlačítku (HbbTV)! Přehrajte si kdykoliv všechny pořady z archivu televize Prima, sledujte filmy či přímé přenosy e-sportu, koukněte na předpověď počasí, prolistujte si akční letáky nebo hrajte hry. Mějte TV program vždy po ruce. To vše přímo ve vaší televizi!

Už více než čtvrtina české populace využívá ve svých televizorech takzvanou HbbTV čili hybridní televizi, která po stisknutí červeného tlačítka na ovladači umožní divákovi využívat televizi mnohem více.

HbbTV (Hybrid Broadcast, tedy hybridní vysílání) se aktivuje červeným tlačítkem na dálkovém ovladači.

NÁVOD, JAK NASTAVIT HbbTV NA KONKRÉTNÍM TYPU VAŠÍ TELEVIZE

Obsluha takové chytré televize je tedy snadná. Po vyvolání služby stisknutím červeného tlačítka na TV ovladači se na obrazovce otevře přehledná nabídka (menu), kterou se proklikáváte, kam potřebujete, na to, co vás zajímá.

Ještě přesněji. HbbTV technologie umožňuje využít televizní přijímač nejen pro klasický příjem televizního vysílání, umí též zobrazovat obsah, související s právě sledovaným programem. Jako divák si tak u televizní obrazovky můžete ještě „listovat“ dodatečným i-obsahem, například u seriálu si lze přehrávat předchozí epizody.

Vše ovládnete přes jeden dálkový ovladač a červené tlačítko!

Menu červeného tlačítka pro rok 2019 – ještě větší porce zábavy!

Konkrétně FTV Prima pro vás aktuálně na svých stanicích Prima, Prima COOL, Prima MAX, Prima KRIMI, Prima Love a Prima ZOOM pod červených tlačítkem HbbTV připravila pestrou designovanou nabídku služeb, skýtající:

 • možnost přehrát si právě vysílaný pořad od začátku,
 • možnost přehrát si všechny díly vysílaného pořadu na Primě z jejího archivu iPrima,
 • k rozkoukaným pořadům se můžete kdykoliv v klidu vrátit,
 • funkci Na co se dívat – doporučení pořadů,
 • kompletní a přehledný televizní program vždy po ruce,
 • bohatý archiv filmů různých žánrů i s videoupoutávkami,
 • zajímavé dokumenty,
 • interaktivní hry,
 • filmové novinky promítané v kinech,
 • dětské pořady,
 • sledování živých přenosů e-sportovní ligy.

Podívejte se na pestré menu červeného tlačítka (HbbTV aplikace televize Prima):

K tomu, abyste se mohli na pořady dívat i po jejich odvysílání, je nutné mít novější televizor, který červené tlačítko (funkci HbbTV) podporuje. Televizor pak musí být připojený na internet.

Upozornění: Pokud vlastníte chytrou televizi Samsung, která je připojená k internetu, je nutné si stáhnout Samsung HbbTV aplikaci. Využijte podrobný návod na stažení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.