Seriály a filmy

19. listopadu 2018 11:07

Jana Mrákotová

Michael Caine byl z natáčení v Čechách nadšený

Britský oscarový herec Michale Caine je jednou z hlavních hvězd historického filmu Jan Žižka, který režíruje Petr Jákl. Pětaosmdesátiletý Angličan se své role Lorda Boreše zhostil tradičně jako profesionál. Je to pár dnů, co se na hradě Křivoklát s kolegy a celým štábem rozloučil.

Během natáčení filmu Jan Žižka Michael Caine vtipkoval a nešetřil ani chválou: „Myslím si, je to skvělý příběh. Navíc všude kolem ta úžasná atmosféra, moc jsem si to tady užil.“ Na place se Michael Caine potkal kromě Bena Fostera například i s Tilem Schweigerem či Sophií Lowe. Přímo fascinován však byl českým osazenstvem, napříč všemi profesemi, které k filmu patří. „Češi jsou skutečně milí. A vysocí! Už jenom tady na natáčení… režisér, moje asistentky, moji herečtí kolegové… Jak vy to děláte?“

Poslechněte si celý rozhovor s jedinečným Michaelem Cainem pro náš TopStar:

Režisér Petr Jákl je ze spolupráce s Michaelem Cainem nadšený

Režisér Petr Jákl vnímal spolupráci s tímto mimořádným mužem jako neuvěřitelný zážitek. „Nedokážu pořád pochopit, že mi Michael, jak mu všichni během natáčení říkali, nechtěl totiž, aby ho někdo oslovoval Sire, dal tu šanci a šel do toho se mnou. Věřil mi natolik, že se mi svěřil jako režisérovi, čehož si neuvěřitelně vážím a je to pro mě obrovská pocta, jaká se nedá slovy vyjádřit,“ přibližuje Jákl čerstvou spolupráci s oscarovým hercem.

Natáčení historického filmu Jan Žižka pokračuje na dalších místech České republiky. Ve filmu se objeví také tváře Primy jako je Roman Šebrle nebo Petr Vágner.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.