Seriály a filmy

20. května 2021 05:59

Miloš Pokorný v Máme rádi Česko: Moderátorovi stačí být vyrýsovaný

Jako každý pátek na vás čeká další díl oblíbeného pořadu Máme rádi Česko. Kromě kapitánů Vojty Kotka a Jakuba Prachaře se můžete těšit na zajímavé hosty a zjištění, co by nemělo chybět dobrému českému moderátorovi. Podívejte se již nyní na ukázky.

Máme rádi Česko bývá často nespravedlivé, a to zejména vůči Vojtovi Kotkovi ve finálním točení na kole štěstí. Nutno podotknout, že tuto skutečnost už nezpochybňuje ani kapitán soupeřícího týmu Jakub Prachař. Právě naopak. Když moderátor Libor Bouček hned v úvodu pořadu konstatuje, že jeden z kapitánů má v závěru vždy obrovské štěstí, chopí se Jakub slova: „Kdybych tedy mohl, přišel bych s tou omluvou už na začátku. Promiňte,“ omlouvá se s předstihem.

Podívejte se na televizní upoutávku:

Je suis Vojta

Vojta Kotek naváže na téma ohledně štěstí a svůj bílý tým rovnou představí jako milovníky proher. Moderátor Libor Bouček ale s Vojtou sympatizuje. „Já jsem taky součástí bílého týmu, taky mám rád tu prohru,“ utěšuje věčného smolaře Libor. „Je suis Vojta,“ vymyslí hned seriálový Einstein, jak by mu mohli lidi vyjádřit podporu. Toho se chytí Libor s nápadem, že by mohli s tímto nápisem vyrobit trička. „To je výborný, na tý smůle ještě něco prodat, to je úplně příznačný,“ komentuje obchodní plány Kuba. „Nejhorší je, že ta zásilka se ztratí při tý smůle,“ vidí i to černě Libor.

Pro tentokrát by v bílém týmu toto tričko oblékla Česká Miss 2016 a přítelkyně hvězdy seriálu Slunečná Marka Lambory Andrea Bezděková, bývalý olympijský biatlonista Ondřej Moravec a horolezec Radek Jaroš.

Nestor Miloš

Hostům Jakuba Prachaře ale jeho pověstná štěstěna určitě vadit nebude. Po jeho boku se představí kajakářka Kateřina Minařík Kudějová, herečka a dokumentaristka Petra Nesvačilová a Miloš Pokorný, dle slov Jakuba nestor televizní i rádiové zábavy. Právě ono označení „nestor“ se zalíbí jak Liborovi, tak samotnému Milošovi. Prý si ho dá na zvonek. Co ale nestor dělá, ptá se Libor autora výrazu Jakuba. „Ten už má všechno hotový, ten už nemusí nic, ten už všechno dokázal. Už jen čeká, kdo mu zavolá, aby zase zanestořil,“ poskytne celou definici Kuba.

Libor tudíž využije přítomnosti nestora odborníka a zeptá se Miloše, co by měl mít dobrý český moderátor. „Mělo by ho bavit se bavit s lidma a neměl by mít nějaký zásadní logopedický vady. I když si myslím, že dneska, co takhle vidím, to vůbec nevadí, stačí bejt hezky vysekanej a ono to půjde,“ vidí to jednoznačně Miloš.

V show Máme rádi Česko se můžete těšit také na to, proč si Jakub Prachař myslí, že by se s některými lidmi už neměl vidět, jaké výhody těží dodnes Vojta Kotek ze vztahu s Terezou Ramba nebo jak se popere Václav Noid Bárta s písničkou Michala Tučného Prodavač.

Sledujte Máme rádi Česko v pátek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.