Minulý rok zazářila v Talentu s Věrou Špinarovou. Dnes byste ji nepoznali! Vyhraje Talent?

Zpěvačka, kterou si pamatuje většina, má velký potenciál uspět. Takovou schopnost má Anynka Badinková, která minulý rok okouzlila porotu zpěvem. V pátek do Česko Slovensko má talent přichází s kompletně novou vizáží a zlatem v hrdle. Vyhraje tentokrát? Česko Slovensko má talent uvidíte na Primě ve 20.15 již tento pátek. Sledovat Talent můžete i online v archivu iPrima.cz.

Jednadvacetiletá dívka pochází z cirkusové rodiny, odmala tedy vystupovala jako akrobatka, ve dvanácti letech ale spadla z výšky a od té doby ji nikdo na pódiu neviděl. To se minulý rok změnilo, Anynka vystoupila v Česko Slovensko má talent se slavnou písní od Věry Špinarové. Ačkoliv byla porota a diváci nadšení, na finále to ale nebylo. Teď se ale může všechno změnit!

Podívejte se na její vystoupení z pátečního Talentu:

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT UVIDÍTE ONLINE

Podívejte se na vystoupení Anynky Badinkové v roce 2018:

Česko Slovensko má talent 2019 pokračuje i s Pátrovičem

Mysleli jste si, že nepřijde? Přišel! Jozef Pátrovič je jako každý rok zpět na scéně. V tomto díle se castingu znovu zúčastní matador talentových klání, který nechyběl v žádném ročníku – Josef Pátrovič.

Co nás překvapí tentokrát? Odstartujeme italským zpěvem s mixem italských písní. Taneční skupina Cheeky Monkeys Senior zaujme svatební choreografií.

Mládí překvapí maďarsko-českým rapem. Krásnou akrobatickou choreografii předvedou dívky v bílém. Soutěžit budou i zpěváci s vlastní tvorbou. Přivítáme také indiánské rytmy z Ekvádoru. O postup se pokusí i hodně dětí. Co předvede dívka se jménem Volha? To, co jsme v letošním ročníku ještě neviděli! Nebude chybět řádka zpěváků a pár jich překvapí např. zpěvem v japonštině, hrozným zpěvem, nebo naopak fenomenálním výkonem. Zaskočí k nám i fakírka z Barcelony. A kdopak nám zakončí muzikální díl? Samozřejmě je to on – pán Pátrovič s písní Aleluja.

Česko Slovensko má talent v pátek 25. října ve 20.15 na Primě

SLEDUJTE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 28. října ve 20.15 na Prima COOL

AFTERSHOW MŮŽETE VIDĚT ONLINE S PŘEDSTIHEM - V PÁTEK PO ODVYSÍLÁNÍ TALENTU NA PRIMĚ

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.