Seriály a filmy

19. listopadu 2014 14:50

Gabriela Gabrielová

Miroslav Zikmund na Prima ZOOM zabodoval, vidělo ho bezmála 800 tisíc diváků

První výhradně vlastní tvorba na Prima ZOOM, dokumentární seriál Miroslav Zikmund: Cesta stoletím, se stala nejúspěšnějším pořadem za posledních 18 měsíců. Souhrnně vidělo všechny premiéry a reprízy tří dílů na Prima ZOOM 793 000 diváků a celkový zásah seriálu dosáhl dokonce 1 043 000 diváků.

Rekordního měsíčního podílu na sledovanosti 2,20 % dosáhlo v říjnu také nové premiérové nedělní pásmo „Život naostro“, které odstartovala právě minisérie Miroslav Zikmund: Cesta stoletím. Premiéru třetího dílu seriálu (19. října) sledovalo 169 000 diváků a ta se stala nejsledovanějším pořadem od 1. dubna 2013.

Miroslav Zikmund láká diváky i ve filmu. První koprodukční počin stanice Prima ZOOM, snímek Století Miroslava Zikmunda, se stal nejúspěšnějším letošním dokumentem v kinech. Za první dva měsíce ho vidělo v kinech přes 30 000 diváků a získal také vysoké ohodnocení na ČSFD – 88 %.

O oblibě stanice Prima ZOOM svědčí také vynikající výsledky na on-line. Webový portál www.prima-zoom.cz dosáhl v září 2014 rekordní návštěvnosti s 236 601 reálnými uživateli. A facebookový profil Prima ZOOM má v současnosti více než 167 tisíc fanoušků.

Zdroj: ATO-Mediaresearch, Netmonitor a UFD

*všechna TV data se vztahují k CS 15+

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.